Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22. héten petefészek fájdalom...

22. héten petefészek fájdalom normális?

Figyelt kérdés

Második terhességem, a 22. hétben vagyok most.

Az első babánál sosem éreztem ilyen fájdalmat, a google meg ellentétes válaszokat ad...


Szóval arra keltem 5 órakor hogy mindkét oldalon, a petefészkem magasságában szúró fájdalmat éreztem, ez aztán átment lüktető fájdalommá, majd megint szúró, se feküdni se ülni nem tudtam, ha felálltam a "megerőltetéstől" még jobban fájt. 7:30-kor mondtam a férjemnek hogy akkor megyünk az ügyeletre, de mire hívtam anyumat hogy jöjjön vigyázni a lányunkra addigra hirtelen (egyik percről a másikra) elmúlt.


Annak tudjam be, hogy a baba rosszul feküdt, és semmi komoly, vagy érdemes úgy is elmenni orvoshoz ha már nem érzem a fájdalmat?


2018. ápr. 22. 13:00
 1/1 Mézga Krisztina ***** válasza:
Jesszus! Amíg ezt leírtad, bejelentkezhettél volna a nőgyógyászodhoz, nem? Vagy elmehettél volna tényleg az ügyeletre. Remélem azóta sincs baj...
2018. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!