Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+4 naposan megtudják mondani...

14+4 naposan megtudják mondani a baba nemét?

Figyelt kérdés

Csütörtökön mennék.

És azért hajt a kíváncsiság mert már nagyon szeretnék célzottan vásárolgatni nem csak unisex cuccokat.

Bár már van egy virágos bodyja két fehér rózsaszín betétes nacija egy kék rugija és egy cuki body+naci szettje na ez narancssárga szürke..

Párommal titkon nagyon kislányt várunk lehet azért bátorkodtam a csajosabb dolgok felé.

Pláne hogy reserveden nagyon kis dizájn babacuccok vannak.

És pepcoban pedig nagyon jó árak.

Konkrétan fillérekből veszel egy csomó édes kis rucit babinak.💗

Szóval a kérdés lényege egyértelműen a baba neme kérdésre irányult mivel úgyis vissza kell mennem mert szerdától lép érvénybe a családi adókedvezmény

Mert papíron egy héttel fiatalabb vagyok ugyanis a baba a ciklusom 7 napján fogant tehát egy héttel nagyobb mint mensi szerint. Ezt az uh igazolja az orvosom ennek ellenére nem módosított a szülés dátumán és még mindig oktober.30-ra vagyok kiírva..


2018. ápr. 23. 17:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetes genetikai UH-on már lehetett látni,mert pont úgy fordult.Három lány után már én is láttam,hogy ez most teljesen más.
2018. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!