Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. héten nem tudott 100%-ot...

15. héten nem tudott 100%-ot mondani az orvos, de szerintetek milyen nemű a babó? A képet csatolom.

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 08:50
 1/10 A kérdező kommentje:
[URL= [link]
2017. dec. 6. 08:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Képet nem csatoltál.

De ha az orvos nem tudott mit mondani személyesen, akkor miért gondolod, hogy mi okosabbak leszünk egy kép alapján???

2017. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2017. dec. 6. 09:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia.Végre sikerült.Nem,nem gondolom,hogy bárki okosabb lenne az orvosnál,csak hátha valakinek van,volt hasonló képe.Amúgy meg annyira rosszul lehet itt feltenni egy kérdést,se köszönés,se hangulatjel.
2017. dec. 6. 09:08
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon rossz a kép de mintha 2 csík lenne, kislányt mondanék.

Más képed nincs?

2017. dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

"volt valakinek hasonló képe"


Az uh képek közül egy laikus akár 1000 olyat is hasonlónak lát, amelyeken mondjuk egy köldökzsinór darabka és a kuki ugyanott van csak épp egy apró árny máshogy látszódik.


Ha itt valaki tippel, attól Te nem fogod megtudni a baba nemét, max beleéled magad az egyikbe mert valakinek "hasonló" képe volt.

Nem akarlak megbántani, de anya leszel, rá kell szoktatnod magad arra, hogy kimondott (kiírt) mondatok előtt átgondolod, értelmes dolgot mondok/kérek/kérdezek? A gyereknevelésben ez hasznos lesz ;)

2017. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Anya vagyok.11 éves a kisfiam.Nála ennyi hetesen biztosra mondták a fiút :) Ne haragudj,annyi "értelmes" erre a témára vonatkozó kérdést olvastam,hogy nem gondoltam,hogy az enyém (ha ugyan egyszerűen is fogalmaztam) nem értelmes.Igazából nem is "fontos", csak gondoltam hátha..A fagyison nagyot nevettem,külön köszönöm :)
2017. dec. 6. 10:11
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos ebből a képből nem vehető ki semmi sem..
2017. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lány. Bocsi, hogy csak rávágom, de van tapasztalatom. Amennyiben mégis tévedtem, bocsánat, de én tisztán lánynak látom.
2017. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eltartott egy udeig, mig rájöttem hogy kell nézni.


Szerintem is lány, de azt is látom miért nem mondta az orvos.. Ez akár a herezacsi is lehet nem biztos h puncis..


Tippet sem mondott?

2017. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!