Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes körüli kismamák ti...

36 hetes körüli kismamák ti szexeltek még vagy csak a kényeztetés maradt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

igen, végig szeretkeztünk mindhárommal. Én a terhességeim alatt még sokkal kívánósabb voltam, bár előtte is utána is napi program nálunk. :)

nem jöttek előbb, kettőt túlhordtam, egy időre született. És egészségesek mint a makk.

2010. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

én csak szeretnék... :) de párom nagyon félti a picit, és hiába magyarázom, h nyugi... de ő nem bocsájtaná meg magának ha vmi baj lenne... szóval csak a kényeztetés, meg a vegetálás... :( de már nem sokáig!!!! :)

38hetes mami

2010. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok és igen szinte minden nap, mivel szülés után kb 6 hétig úgy sem lehet meg fájni is fog a szex. Tudom mert az első gyerek után is így volt.
2010. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!