Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szextől való eltiltás mit...

A szextől való eltiltás mit jelent pontosan? Az orgazmus és a behatolás tilos - ezt tudom. Egy pici kényeztetés azért belefér, vagy az sem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orgazmus méhösszehúzódásokat idézhet vagy idéz elő.Biztos megvan az oka miért mondta a doki.Nekem is kerülnöm kellett az elején,kb. hét birtuk...óvatósan de szerelmeskedünk.De tartsd be ,amit mond a doki.Legközelebb kérdezz rá meddig kell tűrtőztetnetek magatokat.
2009. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megint én:)

Kényeztetni az szabad...:):) de nagyon:)

2009. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy tilos az orgazmus és a behatolás. De akkor egy kis kényeztetés nem tilos? Vagy az is árthat, ha a nő eléggé fel van izgulva? Elsősorban hasonló helyzetben levő kismamik/ anyukák válaszait és tapasztalatait várom! Nagyon köszönöm! :)
2009. jún. 13. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha te fel vagy izgulva, de nincs orgazmus az legfeljebb neked árt, a babádnak biztos nem! :) az orgzmus a méhösszehúzódások miatt tilos, kényeztetni biztosan szabad!

16 hetes + 18 hós

2009. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a doki, hogy ne éljek nemi életet hüvelyi úton. Értelemszerűen akkor az anális és az orális belefér, és minden más, amitől nincs orgazmusod, vagy nem dugtok be semmit a hüvelybe. Én épp az álomkóros periódusomat élem, úgyhogy este egy perc alatt húzom a lóbőrt, amint leteszem a fejem, a párom meg úgy leégett, hogy mindene fáj. Szóval még elvagyunk nélküle.


7 hetes kismami

2009. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!