Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt ettem ma.24 hetes terhes...

Ezt ettem ma.24 hetes terhes vagyok. Szerintetek ez kevés? Nem érzem magam éhesnek. Ja és gyalogoltam kb 2 órát ma.

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 24. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

szia!


kevés bizony, ennyi kalóriát én akkor eszek ha fogyni szeretnék...egy állapotos nőnek szerintem 2000+ a kalóriaigénye. De itt nem csak a kalóriával van baj, hanem a tápanyaggal is. Annak a babábak normális ételre lenne szüksége....

2018. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%

Az anorexiádat a baba miatt nem ártana kezeltetni mielőbb, és ENNI, mert ártasz neki is.


Aztán szoptatás alatt meg hulla leszel, vagy nem lesz tejed sem.

2018. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Krumpli, diós csiga, péksütemény...

Szénhidrát szénhidrát hátán.

2018. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Schobert Norbi szívrohamot kapna!

Brutál mennyiségű cukrot eszel. Ezt minden nap tolod??

Ha már ennyire édesszájú vagy legalább a délutáni kis jutalomfalatot lecserélhetnéd valami másra (a kakaós tekercsnek majdnem annyi a kalóriája, mint az ebédednek...)

Nem eszel sokat, de nagyon rossz a zsír-fehérje-szénhidrát arány!

2018. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tudnátok esetleg segíteni, hogy mit és mennyit egyek inkább? Mióta írtam ettem még 2 főtt tojást, 3 szelet pulykamell sonkát, 7 db koktélparadicsomot, egy retket, egy kanál túrót meg egy újhagymát...

Szerintetek min kellene változtani, hogy rendben legyen? Nem szeretnék bajt a babának sem...

2018. ápr. 24. 20:16
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam súlyosan anorexiás, többször kezeltek kórházban, 27 kilósra fogytam. Eltelt jó pár év azóta, meggyógyultam, és biztosra mondhatom, hogy ez nem anorexia. Ha egy kismamának hányingere van, és pár szem kekszen meg ropin él, akkor azzal nyugtatják, hogy nem baj, a baba ettől is fejlődik majd, elveszi, ami neki kell. Nem mondom, hogy a diós csiga meg a piskóta az eszményi táplálék, de volt ott joghurt, gyümölcs és húspogácsa is. Biztos vannak olyan kismamák, akik a terhességük minden pillanatában tudatosan étkeznek, mozognak és soha nem bűnöznek. Le a kalappal előttük. De mi többiek csak emberek vagyunk...
2018. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hatos vagyok, még egy gondolat. Amikor teherbe estem, a múltam miatt első dolgom volt utánaolvasni neten és szakkönyvekben a kismamák számára ajánlott mintaétrendnek. Nagyon sok hasznos infót, tápanyag-táblázatot és receptötletet fogsz találni. Hajrá!
2018. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell minden pillanatban kalóriát számolni, de ha már vezeti kiverhetné a szemét az oldalsó sor, ahol megláthatja mennyi a zsír-fehérje-szénhidrát arány!

Ezen kell változtatni. Mehet a nasi is, senki nem mondta, hogy ne. De akkor a fehér lisztes péksüteményt, süteményt cserélje már valami értelmesebbre. Vannak màr a pékségekben(legalábbis a jobbakban) Dia-wellness vagy szénhidrát csökkentett termékek. És még csak nem is szrok. Egyedül talán az ebéd, ami rendben van ebben az étkezésben.

2018. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Epekovem van,nagyon kemeny gorcsokkel ,22hetes kismama vagyok. Muszaj dietaznom ami hozzateszem alig valami kaja.. Ettol fuggetlenul jol fejlodnek a babaim. Szoval nem hinnem h o ezzel ehezetetne a babajat. Ha neki eleg,eleg.
2018. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
Semmi gond nincs ezzel az étrenddel. Én egyáltalán nem tudtam enni terhesen és nem lett semmi baj. Nyilván lehet ennél egészségesebben enni, mint amit leírtál, de nem kevés és nem is egy szörnyűség az étrended, mint ahogyan itt írják egyesek. Egyél több zöldséget, és reggelizzél bőségesebben.
2018. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!