Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes voltam az első ultraha...

5 hetes voltam az első ultrahangon. Gestrációs gyűrűt láttak akkor még.2 hét múlva újra mennem kell?

Figyelt kérdés

Nem rendel a nőgyógyászom és nem tudom kihez forduljak.

Az ultrahangon nem mondtak semmit hogy vissza kell e mennem.

A nőgyógyász asszisztensével beszéltem hogy ilyenkor mi a teendő.

Azt mondta két hét múlva menjek vissza.Nem kell időpont sem az ultranhangra.

De furcsálta hogy nincs az ultrahangos papíron hogy két hét múlva jelentkezzen...

Gondoltam megkérdezlek titeket hátha veletek is volt már ilyen.


Azért parázok kicsit mert az ultrahang messze van

,es nem akarok feleslegesen beutazni...


Köszönöm előre is ha tudtok segíteni.


2018. ápr. 26. 05:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes. Mondtak, gogy menj ket het mulva.
2018. ápr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nincs a papíromon hogy menjek vissza ezt csak az asszisztens mondta.azért kérdezem hátha volt már más ís igy.
2018. ápr. 26. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attol meg ha azt mondtak h menjel.vissza, menjel vissza. Irasba kell.adni neked? Ket het mulva ha minden.jo akkor kapsz egy papirt, igazolva az elo terhesseget ennyi
2018. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel korán mentél, 5 hetesen még nincs szívhang, ilyenkor az a szokás, hogy visszahívnak 2 hét múlva. De mehetsz 8 hetesen is, akkor már biztos, hogy kell lennie szívhangnak.
2018. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. ápr. 26. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért kell visszamenni, mert amíg az uhn nem látnak pulzálást nem kapsz igazolást arról hogy élő terhességed van. Utána kezdik csak a terhesgondozást.

Vissza lehet menni 2 de akár 3 hét múlva is. A lényeg, hogy legyen szívhang.

2018. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem útolsó.Köszönöm erre voltam kiváncsi csak én ezt nem tudtam,hogy ez hogy megy.Mivel nem mondtak az ultrahangon semmit én meg a meglepettségtől bamba voltam és nem is kérdeztem meg.

Ezt az infót meg hogy menjek vissza 2 hét múlva a falunkban dolgozó asszisztens hölgy mondta.De még őt is meglepte hogy rá szokott lenni írva hogy két hét múlva komtroll vagy valami...de ezen nincs semmi csak hogy jelentkezzek terhesgondozásra.

De így hogy?

Nem ertek hozzá de gondoltam hogy vissza kell mennem.

2018. ápr. 26. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!