Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 nappal az első pozitív...

12 nappal az első pozitív teszt után mit kellene látni az ultrahangon?

Figyelt kérdés
Nekem az orvosom csak egy üres petezsákot látott (a méretét sajnos nem tudom). A ciklusom elég összevissza. Ha 28 napos lenne március 9-én kellett volna megjönnie, de nem jött, több tesztet csináltam, 15-éb még negatív volt, 17-én pedig halvány pozitív. 1 hét múlva kell visszamennem dokihoz. Remélem ott lesz arra a kistesó. Szerintetek van rá esély?
2017. márc. 30. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Igaz nekem zt naposak a ciklusain de az alapján 14 nappal később semmi sem látszozz, majd rá 3napra vagyis 17 napon egy 6mm üres petezsák. Hétfőn megyek vissza, izgulok
2017. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ilyen korán még egy nap is sokat számít. 12 nappal az első pozi teszt után... nehéz behatárolni, mert mikor volt a teszt? :D Mensi előtt pár nappal vagy mensi után :D


A kimaradt mensitől számítva mikor mész dokihoz. Kimaradt mensitől 2 hétre már embrió is szokott lenni.


Azt látom, hogy elvileg nem várt után sokára csináltad a teszted. Viszont, ha ennyivel később és teszthez képest 12 napra mentél akkor már lett volna embrió. Valószínű hosszabb ciklusod lett volna mint 28 nap ezért nem látott még a doki :)


Drukkolok :)!!

2017. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy miután kisfiam 13 hónaposan abbahagyta a szopizást utána jött csak meg és nem igazán volt kiszámítható. Volt hogy 29 napra jött meg,de olyan is hogy 38. Február 9-én volt utoljára, utána 11 és 15-én csináltam tesztet ami negatív volt. Aztán 17-én halvány pozitív és utána már erősebb. 23-án digitális teszt azt mutatta hogy 2-3 hete vokt a megtermékenyülés.

Tegnap voltam dokinál, szerinte is 5 hetes körül lehet.

Csak azért félek mert egyszer már volt egy vetélésem még kisfiam előtt és ugyanígy indult.

2017. márc. 30. 18:34
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Hat szerinted mit kellene latnia? Semmit...meg...es egy ilyen eszlenynek van.mar egy gyereke.-.-
2017. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ez mire jó??? Inkább maradtál volna csöndben...
2017. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem 30 naposak általában a ciklusaim. Első teszt 3 napos késés után volt. Ezután 11 nappal egy 9,6mm-es petezsákot látott. Majd rá 4 napra már ott volt az embrió, és pulzált a szíve. Úgyhogy van remény. Drukkolok! :) 11+3 hkm
2017. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4-es csak abban bízom hogy neked még nincs gyereked, mert hatalmas észlény vagy... Teljesen felesleges volt a hozzászólásod.
2017. ápr. 1. 08:58
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi szépen :-) én csak amiatt félek, mivel az utolsó menstruáció február 9-én vokt, tehát annak a terhességi kornak nem felel meg,de bízom benne hogy csak késői peteérés volt.

Gratulálok Neked :-) és hogy viselted az első trimesztert?

2017. ápr. 1. 09:00
 9/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Köszönöm szépen! :)

Menses szerint már az első uh-n is lennie kellet volna babának, de valószínűleg későbbi fogantatás volt. Azóta is 1 héttel kisebb, mint a vérzés alapján számított terhességi kor. Az első trimesztert relatíve jól viseltem, kis gyomorégés, néha émelygés. Bár utóbbi inkább erős szagoktól jött elő. :) A genetikai vizsgálatot nagyon várjuk már.

Nagyon drukkolok neked! Írj majd mi volt! :)

2017. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképp írok :-) első babátok lesz?
2017. ápr. 1. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!