Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majdnem elájultam a bababoltba...

Majdnem elájultam a bababoltban is! Van köze a vékonyságomhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.14 hetes 4 napos vagyok.

Ma párommal benéztünk bababoltba de kb 10 perc után én megint bezsibbadtam.

Kiment a vér a fejemből.

És majdnem elájultam.

Megint.

Ez nem az első eset.

Gyakori.

44 kilo korul lehetek.Kb 3 kilot fogytam a sok émelyges miatt.

Egész nap csak ágyhoz kötve aludnék.

Nagyobb sétákra menni vagy dolgozni gyakorlatilag lehetetlen.Nem tudok.


2018. ápr. 26. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Vérkép? Orvos? Vitamin? Pihenés? Sok folyadék?

Sokminden eszembe jutna ez esetben, de a gyakorikérdések nem...

az orvosoddal beszélj!!!

2018. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Gondloj bele amúgy is sovány vagy.semmi tartaléka nincs a szervezetednek,és most még növöget egy kis élet aki a te testedből táplálkozik!

Sztem orvossal beszélj mert ez nem jó!

2018. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En elkezdenek enni.
2018. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyél és igyál sokat,ês mindig legyen nálad pár falat nasi, keksz, zabfalat bármi, és persze innivaló,plusz pihenj minél többet, én tiszta álomkóros voltam az elején, ráértek még bababoltba járni, ja és szerintem úgy időzítsétek majd a sétákat hogy ne a legmelegebb déli napsütésbe, és utána be egy hideg klímás helyre, az is megviseli a szervezetet 😉
2018. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan innek csokis tejet meg hasonló laktató ch tartalmú italokat amik hidegek energiát adnak és hirtelen felviszik a vércukor is. M Sztem az is leesik ilyenkor neked. Kólát az emelygesre. Neked semmi tartalékod zsírod sincs, amit a gyerek elvesz azt te meg inkább megérzed. Tálald meg mi az amit bármikor meg tudsz enni 1-1 falatnyit és 1-1 korty valamit! Amúgy pedig doki m ez hosszú tavon veszélyes is lehet!
2018. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Genetikailag vagy 44 kiló vagy nem eszel rendesen?Hány centi vagy,ez se mindegy,egy ismerősöm 155 cm és 47 kg és nem sovány hanem pont jó.Lehet normális is,ha rendesen eszel lehet így reagál a szervezeted a terhességre (én alapból ájulós vagyok)
2018. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!