Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Puffadás miatt van hogy...

Puffadás miatt van hogy estére kb 2x akkora a pocakom, mint reggel és feszítő, néha szúró és majdhogynem fájó érzést tapasztalok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam. Gyakori a puffadás sajnos. Nekem 16 hetesen enyhült. Hány hetes vagy? Amúgy 8-9 hetesen akkora volt a hasam, mint később 28 hetesen, csak akkor már nyilván a baba miatt. De ezután is volt mikor felpuffadtam, feszült meg görcsölt a hasam de ez nálam amúgy is megesik. Pontosan milyen tapasztalatot szeretnél? Hogy mi jó rá, terhesen patikai közül csak espumisan, nekem semmit se ért. Borsmenta teát ittam ha nagyon feszült, az valamennyire enyhítette, de puffadtam tovább amúgy. Édesköményteát is lehet.
2018. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az elejétől kezdve sajnos, sokat kínlódtam, atom méretűre puffadt a hasam. Espumisan kicsit enyhitette, de teljesen semmi :( Nekem is olyan 14-16 hét környékén javult
2018. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!