Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen keménykedés normális?

19 hetesen keménykedés normális?

Figyelt kérdés
A héten már kétszer éreztem hogy bekeményedett az egész hasam.ez normális dolog?második babám de az elsőnél ilyet nem tapasztaltam ezért nem tudom.a baba amúgy mozog rendesen.
2018. ápr. 28. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia nekem is igy kezdődött de én már naponta keményedtem minden órában többször. Es be is mentem a terhes ambulanciára mert kinyilhat a méhszáj a sok keményedéstől... Kicsit be voltam gyulladva amiatt is keményedtem viszont hiába felszedtem a Klion D hüvelykúpot ugyanugy keményedtem. Meg probaltam nem stresszelni szedtem a Magnerotot pihetem sokat. Ahogy tudsz pihenj persze gyerek mellett azért necces ha még kicsi. De mindenképp figyelj oda magadra

Jó baba várást

Üdv:2 hós anyukája

2018. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz én kicsit később, a 26. héten kezdtem el durván keményedni, már marékszámra ettem a magnéziumot, de nem használt semmit. De a kiírt napon szültem, a szülésig zárva volt a méhszájam. Szóval nem feltétlen jelent veszélyt. A méh így gyakorol a szülésre. Azért tájékoztasd az orvosodat, és pihenj, amennyit csak tudsz.
2018. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első babanal 16ik héttől kemenyedtem, sok mg és pihenés mellett is. 39+6ra szültem és 36ik héten telejwsen zárt mehszajam volt. Most 22 hetes vagyok napi 1500mg mg a felírt de így is sokszor kemény mint a ko. 16hos a fiam Uh extra pihenés kizárt! Mehszaj ismét zárt így én megint egy problémamentes időben történő szulesre készülök! Picur odabent mozog és minden rendben van.
2018. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!