Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok és a...

22 hetes kismama vagyok és a terhességem eleje óta van folyásom. Normális ez szerintetek? Van másnak is így?

Figyelt kérdés
Mi tekinthető nem normális folyásnak? Hogy lehet kezelni, csökkenteni?
2018. ápr. 25. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális és csak egyre több lesz. 😊
2018. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, hogy normális-e, csak a tenyésztésből. Ezért jó, ha trimeszterenként csinálnak. Nekem terhesen éppen tünetmentes volt a streptococcus fertőzés, kaptam antibiotikumot, ha nincs a "rutin" szülés előtti tenyésztés nem derül ki.


Nálunk amúgy (Szeged) bővebb folyásra automatikusan nystatinos (baktérium és gombaölő) kúpot adnak a dokik a klinikán, háromszor voltam terhes, többször kaptam, amikor bővebb folyásra panaszkodtam. Szerintem inkább nézesd meg, az a biztos.

2018. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van fehéres tejszerű.
2018. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van folyàsom!

Doki mondta,hogy vannak ilyen ph helyre állító kúpok,ha zavar,akkor vegyek olyat,picit jobb lett tőle,de el nem múlt!

Amíg nem viszket,meg fáj ott lent,addig nincs baj!

2018. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ mindenkinek!

Legutóbb a 18. héten csinált az orvosom tenyésztést. Szerintetek abból kiderül ha most van valami baj?

2018. ápr. 25. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, az már régen volt.
2018. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor amint megyek megemlítem neki a dolgot.
2018. ápr. 26. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!