Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok,

Amióta terhes lettem azóta vannak kisebb nagyobb problémáim, már kétszer voltam ezzel a gondal a kórházban, hogy pecsételő vérzésem volt valamint barnázás.

Írtak gyógyszert, szedtem pár napig jó volt minden, aztán megint elkezdödött a pecsételés.

Vissza mentem a kórházba, irtal megint egy csomó gyógyszer, vér csillapított, meg femibiont, magne b6...

Azóta nincs pecsételésem, csak sárgás fehéres folyás, és mellé néha jelentkező alhasi görcsök mint ha meg akarna jönni, és derék fájás.( ez fölég akkor hogy ha le guggolok.)

Mit tegyek már hogy jó legyen minden?!

20L



2018. ápr. 29. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A folyás, apró görcs és derékfájás tök normàlis. Ne izgulj!
2018. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen
2018. ápr. 29. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak szedd a gyógyszereket és kíméld magad, mást nem tudsz tenni. Az jó, hogy már nem vérzel.
2018. ápr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!