Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen feszülő érzés a...

27 hetesen feszülő érzés a méhszájnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 27 hkm vok. és tegnap óta nagyon feszült a méh szájam nehéznek éreztem a hasam, kB 6x keményedtem és menszi szerű görcseim voltak. Femibiont és napi 3x2 magnerotot szedek. Felhívtam a dokim, aki nem volt bent a kórházban. Így ügyeletes orvos nézett meg, aki cordaflexet írt 4x1et, majd 3x1et. Cervix:3000. FHR jól látható. A placenta melső falon jó helyen tapad. De még is aggasztó hogy a diagnózisba part. Praemat imm. Bno O4700. Kérdeztem tőle ez mit jelent és azt mondta majd a dokim elmondja.. -.- valaki nem tudja, hogy mit jelent pontosan? Azt olvastam fenyegető koraszülés..:( Volt valaki így? Ha igen hány hétre született a baboja? Nem lett semmi baja? Ja és nem magas a vernyomasom, nem lesz baj, ha még is szedem?

#keményedés #koraszülés #Part praemat imm.
2018. ápr. 29. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Cordaflex vérnyomáscsökkentő, természetesen szedned kell. Azért írt fenyegető koraszülést a lapra, mert panasszal mentél be, ugyan erre 24. hét előtt fenyegető vetélést írnak az ambuláns lapra. Ettől ez még nem következik be, peresze ijesztő így leírva. A BNO kód a betegség kódja a rendszerben, semmi dolgod vele.


A leletben egyébként minden normális, nyugodj meg és pihenj!


Amúgy nekem korábbi félidőn túli vetélés után két normál terhességem volt, mindegyikben végig fenyegető vetélésben, aztán fenyegető koraszülésben voltam a papíron az előzmények miatt. 40+0-ra (indítással) és 38+4-re (programcsászár, ikrek) születtek a babák, senki nem lett koraszülött. 😊

2018. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Gratulalok a babokhoz. Igen eddig fenyegeto veteles volt beleirva, ugyanis 6hetes koromtol 18 hetesig vereztem. A mehlepeny es a baba kozott volt egy hematomam.
2018. ápr. 30. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!