Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egeto erzes nalatok volt?

Egeto erzes nalatok volt?

Figyelt kérdés
28hetes vagyok. 1hete kb naponta vagy ketnaponta az alhasam jobb oldalan neha egeto erzest erzek es elegge bizonytalan vagyok vele kapcsolatban hogy normalis lehet avagy sem. Neten nem talaltam semmit rola. Kedden megyek tanacsadoba akkor megkerdezem csak addig nem szeretnek ragodni rajta hogy mennyire lehet gaz. :)
2018. ápr. 14. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az alhasam csak néha fájdogált mert nyúlt a bőr és a testem alakult. De égető érzésnek nyoma sem volt, csak amikor savam lett az utolsó periodusban. Mindenképp jól teszed ha rá kérdezel. 39hkm
2018. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg ugyanott neha benyilal
2018. ápr. 14. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilalni nyilalgatott. Aztán az a feszítő hüvelyi fajdalom után, ami a 33dik héttől folyamatosan van, azután visszasirom a nyilalgatasokat. Én nem Vagyok orvos, jó ha inkább telefonon esetleg felhivsz vkit s megkerdezed, csak a saját nyugalmad miatt
2018. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!