Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan ehetek olyan...

Várandósan ehetek olyan sütit, amiben tojássárgája és felvert fehérje is van és nem sütni kell, hanem hűtőben lehűteni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 2. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem annyira jó ötlet, szalmonella veszélye miatt, de nincs tiltólistán terhesen ha jól emlékszem.
2018. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nyers tojást és nyershúst tilos. Ezt annyira alap lenne tudni.
2018. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hűtés része "zavart meg", hogy végülis majdnem fagyasztva van. De egyébként sem nyers húst, tatárt, bizonyos sajtokat, sőt még májat sem ettem, egyetlen szem gyógyszert sem vettem be migrénre, szóval nem érzem magam felelőtlennek. Köszönöm azért a válaszokat!
2018. máj. 2. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem sem most kísérletezz vele. Ha nem volt minimum 60 fokon hökezelve akkor hanyagoljad.

A tojásfehérjét felszokták verni gözfelett és akkor az ha jól van csinálva akkor hökezelt. Ès sokszor a tojássárgája is gözfelett van kikeverve...

2018. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszönöm, ez jó ötlet, de mivel még nem csináltam így, nem tudom hogy sikerülne, inkább nem most próbálom ki. :)
2018. máj. 2. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem ajánlott fogyasztani olyat ami nyers húst vagy nyers tojást tartalmaz.tehát rád van bízva!

Én nem ettem semmi olyat ami nyersen tartalmazta volna a hust vagy a tojást,de eleve nyers tojást még tiramisuban sem eszek,habtejszinnel szoktam készíteni

2018. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem jó ötlet


Max ha tuti szalmonella ellen kezelt.. De szeribtem felesleges kockáztatni

2018. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!