Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kapott valaki ilyen terhesseg...

Kapott valaki ilyen terhesseg viszatarto infuziot, hogy magnezium- verapamil- gynopral? Hanyszor kapott? Hany hetet huzott ki vele?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Tök változó, ki mennyit tud ráhúzni. Erősen függ attól, milyen a méhszáj. Na meg az sem mindegy, mitől indult be a szülés.

Volt, aki 29 hetesen került be és betöltött 34. héten szült meg, de olyan is, aki 3 napig se bírta, pedig bele lett töltve kb. az összes létező gyógyszer.

2018. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem egyelore a mehnyak van megrovidulve es kemenyedes meg pici gorcs miatt kapom ezt az infuziot. Akinek volt barmilyen tapasztala szivesen fogadom. 33hkm
2018. máj. 3. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm kb. 2-3 ilyet kapott 32. héttől és a 40. hét előtt pár nappal szült.
2018. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemnél kellett.

Az elsőnél megkaptam, rá 2 napra 20 hetesen elvetéltem... (Méhszáj nyitva volt, burokkal a hüvelyben).

Mostani terhességemnél 18 hetesen kaptam szintén méhnyakelégtelenség miatt, csak jobb helyzetben. Még mindig egyben vagyunk, a 29. héteben :)

Sajnos ez sem csodaszer, ha nagy a gond. De sokaknak jelentősen meghosszabbítja a terhességét. Kitartást!

2018. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felénk is ezt adnak. 36 hetesen kaptam és 40 hétre szültem. Én 3 kismamáról tudok még, kórházban beszélgettem velük

1. 32 hetesen kapta és 34 hetesen ikrekkel elfolyt a magzatvíz

2. szintén 32 hetesen kapta, 39 hetesen még egyben voltak (utána nem tudom mikor szült végül)

3. 30 hetesen kapta, pontosan nem emlékszem de 36 vagy 38 hetesen szült.

2018. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi. Es hany alkalommal kaptatok? Csak egyszer vagy tobbszor is? En most kaptam masodszorra.
2018. máj. 3. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
28.heten 2 ujjnyira kinyíltam. Akkor kaptam +tüdőérlelő szteroidot. Napokig öntötték belém az infúziót annyira jöttek a fájások. Végül 40.hétig bent maradt a kisasszony 😄😄
2018. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!