Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol érdemes kismamaruhákat venni?

Hol érdemes kismamaruhákat venni?

Figyelt kérdés
Hol lehet olcsón kapni,milyen boltban?
2018. máj. 4. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olcsón szerintem max használtan találsz. Én a Brendonban vettem, mert nem sok lehetőség van felénk, konkrétan az egyetlen hely a városban. H&M-ben is sok helyen van (nálunk nincs) de neten is lehet rendelni. Budapesti vagy? (Azért kérdem, mert akkor a többiek hátha többet tudnak segíteni város alapján)
2018. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja C&A-ban is van, csak szerintem árban kb azonos a Brendonnal, utóbbiban nekem jobban tetszenek a ruhák.
2018. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem pesti vagyok.
2018. máj. 4. 20:24
 4/11 anonim ***** válasza:
De nehezebb úgy írni, hogy nem tudjuk hol. Én pl nyíregyházi vagyok, én tényleg nem találtam semmit a Brendonon meg a C&A-n kívül. Ettől lehet más nagyvárosokban jóval jobbak a lehetőségek.
2018. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha olcsón akarsz, akkor használtan. Sokat spórolsz vele és utólag nagyon jó döntésnek fogod tartani. Én két alkalmi nadrágot vettem.csak boltba,, egyébként pedig nagyobb méretben vettem ruhákat, nyár volt, ezért nem volt gond.
2018. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bonprixtől az interneten tudsz rendelni, kismama farmerom is onnan van nagyon szeretem. Egyébként meg ebben a melegben kicsit bővebb maxi ruhàba járok. Lidl-be és az Aldiba is szoktak lenni kismama ruhák egész olcsón, leggins, ruha, felsők is. 33hkm
2018. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az összes H&M-es, nagyon jók, én szeretem őket. Nadrágot csak személyesen vettem, de felsőket többet is rendeltem a netről. Van egy pár db Lidl-ös is, de nemrég voltak kismama rucik, így mostanában nem hiszem, hogy lesznek.

Sokat szemeztem a Bonprixes ruhákkal is, de végül onnan nem rendeltem.

2018. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy szem kismama farmert vettem a kínaiban. Azon kívül picit nagyobb cicanadrágban és melegítőben voltam. Tökéletesen elfért a pocak. A legtöbb fölsőm is jó volt. Amúgy is molett vagyok, valószínűleg azért.

Nyáron szinte bármilyen bővebb ruha tökéletes. Igazából csak pár hétig van görögdinnye pocak. Erre a kis időre nem cseréltem ruhatárat. A kórházból hazafelé ugyanaz a nadrág jó volt, ami terhesség előtt.

2018. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sopron melett lakom
2018. máj. 4. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
H&M-ben vettem az összeset, nagyon jók és nem túl drágák, bár ez relatív. Nadrág 10 ezer körül, felsők 3-4 ezer.
2018. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!