Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként szükségetek volt...

Kismamaként szükségetek volt nagyobb méretű felsőkre, testhez simuló felső nem ciki?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy naciból majd nagyobb kell,de nem szeretném lecserélni a felsőimet is ha nem muszàj.Mit gondoltok arról ha a kismama testhez simuló felsőt hord?

2018. máj. 4. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell semmiből nagyobb, hanem kismama ruházat kell. A sgged pl nem lesz nagyobb a terhességtől, tehát ha eddig mondjuk 38-as nadrágot hordtál, akkor ezután is 38-as fog kelleni, csak kismama szabás, hogy ne nyomja a pocakodat. Hacsak nem hízol persze hason kívül máshova is, de gondolom nem tervrzed. Szeritem szép a testhez simuló felső terhespocakkal, ha amúgy csinos az illető.
2018. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Arról önmagában semmit ha Neked nem gond hogy esetleg ki lesz a hasad alul meg kinyúlnak a felsőid, akkor hordhatod.
2018. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

1, extra hízás nélkül is kicsi lehet a korábbi nadrág, ugyanis a csontok szétcsúszása igencsak gyakori, s ha a csípő szélesedik, nő a gatyaméret.


Kérdező, a testhezállóval semmi gond nincs, ha neked az kényelmes, de a növekvő pocak rengeteg anyagot felvesz, így az alapból hosszított felső is felkaphat elől, kivillantva a hasadat. Ami szerintem elég alulöltözött hatást kelt. Kb. mint a cicanaci röviddel.

2018. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Igen, egyetértek a 2-3 válaszolóval, nem az lesz a baj a jelenlegi felsőiddel, hogy testhezállóak, hanem hogy túl rövidek lesznek (mivel a nagy pocak felveszi az anyagot), és alul kint lesz a pocakod belőlük. Esetleg az lesz jó ami hosszabb fazon.


Nadrágból pedig nem az a lényeg, hogy nagyobb kell, hanem olyan amiben rugalmas betét van elől, és nem nyomja a hasadat, legalábbis számomra nagyon kényelmetlen volt a sima farmer.

2018. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Persze tudom,hogy nadrágból nagyobb kell. Ha viselnék kismama nadrágot és hozzá a felsőimet akkor nem lenne ki a hasam. Azokra a felsőimre gondolok amik hosszabbak, elasztikusak és nem annyira testhezállóak azért. Most járok a 10.héten amúgy. Nyár végére még nem lesz óriási hasam ha jól számolom. Szeptembertől meg már nézhetek kismama felsőket, csak addig szeretném kibírni valahogy a mostani felsőimmel. Persze lehet én nem tudok eleget még erről. Ezért is jöttem ide kérdezni.


Vegyek akkor kismama felsőket? Nem drágák azok kicsit? Hol lehet egyáltalán viszonylag olcsón kapni?

2018. máj. 4. 23:46
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

A nadrágokat nem tudtam begombolni a hasam miatt, a felsőkből pedig kivillant volna ugyancsak a hasam (ami elég trampli hatást kelt), a rugalmatlan anyagok pedig mellben feszültek.

Én is testhez simuló felsőket hordtam, de kismama szabásúakat, hogy normálisan nézzem ki.

2018. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Még várjál,, főleg ha az első gyereked, bár a kérdés alapjan az első. Nekem a 23. hétig alig látszott valami, ugyanúgy hordtam az összes ruhám, majd jött a nyár, és vettem pár hosszabb, térd fölé érő lenge ruhát, felsőt, nem kell feltétlen kismama felsőnek lenni. Meg 2 db kismama leggingst. De én nem híztam el, sovány voltam sovány is maradtam csak épp egy kis hasam volt, szülni is úgy mentem, hogy azt hitték öt hónapos terhes vagyok.
2018. máj. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%

En nem vettem semmilyen kismama ruhakat. Amik jol neznek ki de nem tul olcsoak.. hordtam a sajat elozo ruhaimat. A gatyabol pedig leggingset. Az jo magasra feler a pocakra ha veletlen barmennyire is felcsuszna a felso, baromi kenyelmes volt. Nekem nem nyultak ki a felsoim se. Amikor mar nagyobb volt hasam.

November vegen szultem. Nyaron ruhakat hordtam amik lengebbek. De akinek jo alakja van vagy van formaja mar ugy ertem hogy alapbol se buggyan ki a haja ossze-vissza ha felvesz egy testhez allo ruhat akkor nyugodtan vegye fel. Szerintem szep tud lenni egy szep testhezallo ruhaban egy pocakos kismama.

Telen meg leggings volt kotott ruhakkal amik testhez alloak voltak leginkabb

Most megint terhes vagyok, december elejere varom, sajnos maradt rajtam plusz..igy en nem veszek fel feszulos felsot, elozoleg megtehettem, most sajnos nem...en maradok a bovebb vagy alulra bovulo/ A vonalu ruhaknal. De ezeket nem kismama boltban vettem. Most amugyis egy csomo bovebb ruhat arulnak. Tunikak egyebek.

Es lehet kapni pocaktartot abbol van tobb fajta, olyan is ami vegulis plusz egy anyagreteg igazabol, ha esetleg felvennel egy olyan felsot ami lengebb de nem olyan hosszu es ha esetleg ugy fordulsz kivillanhat a has akkor a pocaktartoval csak az foglatszodni, mintha lenne rajta meg egy reteg ruha.

2018. máj. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

Én úgy oldom meg, hogy vettem kismama nadrágot, és a mini dresszeimet húzom fel hozzá felsőként. Így nem lóg ki alul a hasam, és csinos is.

Korábban is testhez simuló rucikat hordtam, így most is. És kismamaként is meg szoktak dícsérni, ha ilyet veszek fel.

A legjobbak azok a rucik, amelyek oldalt végig gumival húzottak. Nem terhesen húzott, hullámos volt rajtam az ilyen ruha, de testhezálló. Most a redők kifeszülnek a pocakomon, de a ruha tökéletesen felveszi az alakomat, és nem lóg ki semmim. Kínaiba egy csomó ilyet lehet kapni.

2018. máj. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem megoldás hosszú távon a nagyobb..


Soha egy pillanatik nem kellett nagyobb méretű ruha, mint nem terhesen.

Más szabás kellett.

Az egybe ruháimat simán tudtam hordani, ami átlapolós jellegű, a vonalú..

Nadragból kismamát vettem, nem kellett nagyobb a terhesség előtti méretemből..



Felsők, egy ideig lehet játszani a nagyobb mérettel, de hosszabbtávon nem kifizetődő.... Nem lesznek jók, mert furán állnak ( tehénnek látszik az ember, mert nem megfelelően feszül ki, míg az ugyanúgy szűk, de hasnál könnyített, oldalt húzott ugyanúgy "feszülősben pedig szépen álla pocak..


Amit én a régiek közül tudtam hordani az az amelyik amúgy laza hasban, alul pedig húzottt( nem tudom mi a szabás neve..)


( nekem fontos volt, hogy csinos is legyek, ne csak jól érezzem magam a ruháimban, mert személyes ügyfélkapcsolattartással foglalkozom, 37. Hétig dolgoztam, utána is csak azért hagytam abba a munkát, mert szerettem volna egy kicsit jobban ráhangolódni a babára, és pihenni is)

2018. máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!