Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen régen miért hordtak,...

Terhesen régen miért hordtak, nagyobb méretű ruhát, vagy bőt és betűrték polot a nadrágjukba?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 19:43
 1/10 Jégtánc ***** válasza:
87%
Talán mert kényelmes volt,meg régen nem volt ekkora választék kismama ruhákban mint most.Szerinted miért?
2012. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor még nem jött rá egy ügyes ember, hogy mekkora biznisz a "kismama-üzletág".
2012. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy volt kényelmes, és a divat is teljesen más volt.
2012. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor még nem virágzott a kismamaruhák divatja, és kényelmesebben belefértek a várandós anyukák a bővebb ruhákba.
2012. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kényelmes volt és nem volt annyira elvárás hogy egy kismama "szexi" is legyen.No meg más volt az általános divat is.
2012. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mikor régen??


Mert pl. 30 éve mindenki "nagyobb méretű" ruhát hordott, nem csak a terhesek, nem volt divat a testhez álló cucc. És akkor is voltak kismama ruhák, kantáros kertésznadrág, meg bő ruha.


Ha meg láttál filmet a 19. századból, csodás kismamaruhák voltak. Igaz, a gazdagoknál, hogy a szegények miben jártak akkortájt, azt nem tudom.

2012. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló: 1960-as évektől kérdezem-2013 ig
2012. dec. 20. 15:08
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
egyszerű a válasz.régen a nők terhesen is dolgoztak kint a mezőn.és nem otthon feküdtek csak azért mert ők terhesek.és most senkit nem akarok megbántani de ez így van és volt.most olyan világ van hogy sokan amint tudnak elmennek terhestáppénzre és pihennek végig.de régen ezt nem tehették meg.érdekes lett volna ha szűk ruhában kapálnak terhesen.azért volt rajtuk bő ruha mert az volt a kényelmes.a másik dolog meg az hogy akkor nem divatoltak úgymint most.
2013. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mell alatt szabott kismamaruhák régen is voltak...
2013. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is kizárólag a divat miatt hordanak most testhezálló ruhákat. De kérdés ez mennyire jó. Múltkor láttam egy kismamát, már a doki szólt, hogy talán nem kellene csípőnacival elszorítani azt a pocakot. Erre a kismama, hogy Ő büszkén hordja, mert még jó neki:))) Én csak magamban sajnáltam azt a babát... A kismama már slampos, ha kicsit lazábban öltözik és nem trendi... De szerintem már túlzásokba estünk...
2013. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!