Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megbocsájtanátok a párotokn...

Ti megbocsájtanátok a párotoknak ha ezt most kéne megtudnotok?

Figyelt kérdés

Párom még jóval előttem együtt volt egy csajjal.

Ma kiderült ennek a csajnak a húgával is kavart (kavarhatott)

Mert találtam üzeneteket hogy szerelmes lett belé,aludjanak együtt,nyalná a nedves pnciját...

Erre nagyon mérges lettem.

Mert ez a kisebbik csak a húga akivel csak kavart folyton irigykedik rám és mostmár értem mi ez a sok intrika...

A terhességemre is qrva irigy

Erre kiderül bsztak régen párommal...nem tudom szebben fogalmazni.

Persze párom üzenetei közt találom ezt aki azt mondja ne farasszam csak dumáltak ilyenekről nem volt semmi azzal a retekkel..

Meg apa lesz mit foglalkozzon a multtal en is felejtsem ezt el hisz elottem volt..

(Mi oktoberbe ismertuk egymast meg a csajjal julusba dghattak..

De a csaj aki nyilvanosan is utal irogat a kepeimhez ugy gondolom paromnak kotelessege lett volna elmondani hogy valoszinu ezmiatt ..

Meg amugy is megalazva erzem magam hogy utana jottem en azutan a mocsok utan..egy kategoriaba vagyok mostmar azzal a qrvaval hisz en is ezt a ferfit valasztottam raadasul szulik neki..

Es megalazva erzem magam...!!


2018. máj. 9. 16:33
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Parom nem akar ezen vitatkozni mert nem volt semmi koze szerinte ehhez a csitrihez es hagyjuk a temat!
2018. máj. 9. 16:35
 2/35 anonim válasza:
73%
Mivel elotted volt a holgyel igy nem csalt meg, de ha igy fogalmaz egy ferfi, akkor valoszinuleg megbanta hogy vele volt, a tobbi dolgot mar neked kell eszre vedd, hogy esetleg van-e meg valami, vagy lehet-e valami koztuk, ha nem akkor minden rendben lessz.
2018. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Primitívség netovábbja a csaj is, de te is. Remélem a gyereked nem ezt a stílust fogja megtanulni.
2018. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem itt veled van elég nagy baj!



Elöször is ami elötted volt, ahhoz semmi közöd!.


Másodszor ha ennyire zavar, hogy elötted volt más az életében, akkor egy szüz férfit kellett volna keresned!


Harmadszor, ha ennyire éretlen vagy, akkor igencsak alkalmatlan vagy gyerekvállalásra. (Szegény gyerek)

2018. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%

Ami előtted volt, ahhoz semmi közöd! Ennek függvényében rendezd magadban a dolgot! Ha jól értem, csak a hiúságodat bántja, hogy előtted azzal a "retekkel" volt (ahogy te fogalmaztál), szó sincs arról, hogy még mindig van közöttük valami. Ha így van, téged nem csal meg, akkor nem érdemes foglalkoznod a dologgal.

Egyébként pedig de, tudnál szebben fogalmazni. Rettenetes a stílusod, szinte bántotta a szemem az írásod. Tudom, görgessek tovább, megteszem😊

2018. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%

Az a probléma, hogy ezen nincs mit megbocsátani. Szálljál már le a magas lóról..Mégis mi közöd ahhoz, hogy előtted kivel volt együtt? Ennyierővel a te exeidnek a női is utálhatnak, az nem foglalkoztat? Törődj magaddal,meg a gyereketekkel, ne a múlttal, mert abból semmi jó nem sül ki.

Mit szólnál ahhoz, ha a férjed azzal bäszogatna, hogy voltál előtte mással is, és a többi?!

2018. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

Az oké,hogy te szűzként jöttél össze a pároddal,de gondolom az elejétől tudtad,hogy ő már nem szűz.

A stílusodat én már nem szeretném minősíteni!

2018. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
87%

Nőj már fel, úgy írsz mint egy 14 éves, annyi vagy?

Kit érdekel h kivel dugott mielőtt megismerkedtetek? Kit érdekel miket írogat és hol az exe? Tiltsd le és kész.

Full gyerekesen viselkedsz, komoly felnőtt kapcsolatban az ember nem foglalkozik ilyenekkel és nem alacsonyodik le ilyen dolgokhoz/exekhez, nem is fogalmaz így.

Foglalkozz a terhességeddel inkább és próbálj érett felnőtt nőként viselkedni.

Max akkor érezheted magad megalázva ha a pasid téged is csak numerákra használ...

2018. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%

Te felsoroltál mindent párodnak, kivel kavartál előtte, kire emlékszel még most is szeretettel?

Ha válaszod 'igen', akkor szerintem nem mondasz igazat.

.

Tudnod kellet, hogy volt már valakije.

Jobb lett volna, ha bemutatja neked exeit, ha mesél róluk, mi tetszett bennük és mi nem?

Ez lett volna megalázásod.

.

Októberben ismertétek meg egymást, máris jön a baba.

Nem érzed elhamarkodottnak?

Te is tehetsz róla, hiszen ott voltál.

2018. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%

Jóval előttem...októberben...júliusban..

Azta


Gondolom tavaly lehetett, átgondolt gyerekvállalasról van szó, ès komoly, felnőtt nő vagy. Ironia vokt mert a stílusodból nem ezek jönnek le.

2018. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!