Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik:ha elhagy terhesen a...

Kismamik:ha elhagy terhesen a párotok, és talán meg is csal, de még szülés előtt visszakönyörgi magát ti megbocsájtanátok? Ja 2 gyerekkel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha először fordulna elő,akkor talán,de nagyon kellene pitiznie,hogy visszaengedjem.
2009. jún. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia.szerintem nagyon szemét dolog terhesen magára hagyni,becsapni valakit,ezzel ellentétben én visszafogadnám,ha ez volt az első eset.tudom fucsán hangozhat,de egy dolog a mi belső érzésein,a becsapottság,düh,harag és egy másik dolog,hogy van 2 gyereked.nekik viszont anya és apa kell,és rohadt nehéz egyedük nevelni 2 gyereket,én tapasztalatból tudom.szerintem ha tényleg ez volt az első eset és tényleg ugy látod rajta,hogy megbánta én visszafogadnám.de természetesen a döntés a tied.A megbocsátás viszont nagyon nemes dolog.
2009. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz kérdés,én nagyon szeretem a férjemet,és én visszafogadnám,de sajnos nem ismerlek titeket,ha szereted és úgy érzed a gyerekeknek is így lenne jobb fogadd vissza!

Csak sejted ,hogy megcsalt?Üljetek le beszélni és gondoljátok át a dolgot,szerintem ,ha meg is csalt ha nem szeretne nem menne vissza hozzád!

Jó döntést szia!

2009. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, de nem akarnék egyedül nevelni két gyereket, az anyaság rengeteg kompromisszummal és lemondással jár, a gyermekeid kárpótolnak a csalódásért remélhetőleg. És a párod is visszatérhet a "jó útra", a férfiak sajna ilyen hülyék, nem nagyon gondolják át a dolgaikat és az a legszomorúbb hogy szerintük ez a férfiasságukból adódik, normális dolog. Ezzel a hozzáállással gyakorlatilag életük végéig azt csinálnak amit akarnak, mi meg csak remélhetjük hogy jó férjek és családapák akarnak lenni:) szerencsére egyre több az ilyen!

16 hetes + 18 hós

2009. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Visszafogadnám/fogadtam.Nagyon nehéz dolog,mert oda lett a feltétlen bizalom és folyton gyötör a kétség,hogy mikor teszi meg újból.

DE...én is apa nélkül nőttem fel(elváltak a szüleim),bár anyu a világ legjobb anyukája,egy apa mégis hiányzott egész életemben.

A férjem pedig nagyon jó apa lesz,már most nagyon fontos neki a picúr pedig még csak a pocakban van.Ettől a szeretettől nem akarom megfosztani a kiscsajt.

De persze idővel kiderül,hogy mi ketten a férjemmel,hogy tudunk ezek után együtt élni,mert azt sem szeretném,ha a kicsi érezné,hogy apa és anya nem szereti egymást.

Szóval nagyon nehéz,mert már nem "mi" vagyunk a legfontosabbak hanem a gyerekünk/gyerekeink!

Remélem rendeződnek a dolgaitok!Fel a fejjel!

29 hetes kismama

2009. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem fogadnám vissza, pedig imádom. De akkor sem, ha nem terhesen csalna meg.
2009. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!