Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok!...

33 hetes kismama vagyok! Nagyon visszeres a lábam, ahogy picit megpihennek az erek, egyből elkezd ràngani mind a két lábam! Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Érsebész tanácsára Detralexet szedek,de nem segít!
2018. máj. 11. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szedsz magnéziumot?


Magnéziumhiány is okozhat sok mindent.

2018. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a mg hiány ugrott be


Visszerek miatt még nem hallottam izomrángást


De persze ez nem zárja ki!

2018. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,szedek,Magnosolv-ot!
2018. máj. 11. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az előző terhességemnél jöttek elő és most ismét várandós vagyok. Most még csak 19 hetes vagyok, de már elég gyakran érzem, de visszértől nem lehet rángás. Sőt, pihenésre szokott javulni. Lehetséges, hogy több magnéziumot kellene szedned.
2018. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nyugtalan láb szindróma. Nagyon gyakori terhesen, kálcium segít, de csodát ne várj. Nekem is volt/van mindkét terhességem alatt. Szülés után el fog múlni.
2018. máj. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Nyugtalan láb szindróma. Nagyon gyakori terhesen, kálcium segít, de csodát ne várj. Nejem is volt/van mindkét terhességem alatt. Szülés után el fog múlni.
2018. máj. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!