Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhesen ez normális?

30 hetes terhesen ez normális?

Figyelt kérdés
Ha kicsit többet állok, sétálok, menstruációs jellegű fájdalom jelentkezik az alhasamban. Olyan, mint az elején,amikor mindjárt megjön érzésem volt. Ma este egy pár pillanatig erős szúró jellegű fájdalom is volt, gondolom a mehszalag feszulhetett meg. Pihenesre elmúlik egy idő utan. Másnak is volt ilyen?
2018. máj. 11. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Pihenj tobbet. Ilyenkor mar a szemeremcsontra is nagy nyomas nehezedik, az is okozhat szuro fajdalmat. Ha feszul.a hasad es menstruacios gorcshoz hasonlot erzel az lehet mehosszehuzodas. Még 30 hetesen ne legyen surun es ismetlodoen, az nem jo. Ha szedsz magneziumot, az segit ezen. Orvosodnak mondd, ha mesz hozza.
2018. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gorcsolni nem görcsöl,csak olyan Tompa jellegű fájdalom van folyamatosan,mint amikor megvan és le akar szakadni az alhasam,derekam. Az erős szúró fájdalom pedig akkor jelentkezett,amikor fekve rosszul mozdultam.
2018. máj. 11. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem erre a nőgyógyász azt mondta,na anyuka mostantól kevesebb mozgás,cipekedes.Haskemenyedesed van szerintem,az volt ilyen érzés.Magneziumot ha nem írtál eddig akkor kezd el,az segített,meg a pihenés.
2018. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
írtál=ittál bocs a telefon belejavitott.
2018. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,magnéziumot szedek minden reggel,illetve ha szükséges akkor este is egyet. Jövő héten azért elmegyek az orvoshoz,megnézetem magam.
2018. máj. 11. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Szükség nélkül is kell a napi 2 mg

Ha kell akkor kell pluszban szedni..


"Keményedsz" ha nem is úgy érzed, görcsöl a hasad..


Pihenj, séta legyen lassabb..


Ha kicsit több a kozgás mint kellene nekem is van..

Nekem már érezhető a méhszáj környéken is feszülés, ha emelem a lábam ( zokni, cipő, nadrágfelvetel)

De ez kb 1 hete van

34 hkm

2018. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!