Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha terhesen nincs...

Normális ha terhesen nincs kedvem annyira kimozdulni?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, az utóbbi hetekben egyre erősebbek a rosszullèteim, sokszor hànyok és legszívesebben amikor tehetem pihrnnèk, aludnèk. A férjemmel nagy bulizósok voltunk, a barátaink most is hívnak sokszor hogy menjünk sörözni, koncertre stb. ... De nekem nincs kedvem, főleg hogy ők osztogatnak majd, cigizgetnek.... A férjem megèrti, de fèlek, most hogy ilyen "unalmassá" vàltam, hamarosan egyedül maradok, majd csak ülök itthon, míg a többiek lazulgatnak. Normális hogy ebben az időszakban így érzek?
2018. márc. 30. 14:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a telefonom nèhol elírt pàrat, "osztogatnak"=iszogatnak :)
2018. márc. 30. 15:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy nincs kedved. És az is normális, hogy miután ti egy más életszakaszba léptek, lazulni fog a kapcsolatotok a baráti társasággal.
2018. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a fura, ha hetente vonulnal ugyanugy. Nekem legalabbis nem hianyzott terhesseg alatt.
2018. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én sem vágytam inni meg bulizni menni. Sőt, az első trimeszter én csak arra vettem rá magam, amire muszáj volt. Mindkét gyerekkel.
2018. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Ne érezd magad rosszul, ne legyen bűntudatod, ez teljesen normális. Én most vagyok 10+2 hetes és korábban szétpörögtem minden szabadidőmet, de az elmúlt hetekben munka után csak arra vágytam, hogy hazaérjek és kiterüljek. Mostanra lettem kicsit jobban, és érzem, hogy kezd visszatérni az energiám, szóval nyugodj meg, hogy ez veled is így fog történni. Ne arra gondolj, hogy most 'uncsi' lettél, hanem arra, hogy életed egyik legfontosabb időszakára készülsz éppen, amit a barátok is meg fognak érteni.
2018. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!