Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fekszem, és nagyon ficereg,...

Ha fekszem, és nagyon ficereg, rugdos a baba, az azt jelenti, hogy neki úgy nem jó?

Figyelt kérdés

Szigorúan feküdnöm kell, de a babám, ha oldalt fekszem, mindig nagyon beindul. Háton fekve kevésbé, csak addig ficereg, amíg elhelyezkedik.

Ez azt jelenti, hogy csak akkor jó neki, ha én háton fekszem?

Csak az a baj, hogy úgy meg én nem bírom sokáig, meg azt hallottam, hogy a 3. trimeszterben már nem jó a hátonfekvés...

Így jobb híjján egész nap forgolódok az ágyban, aludni is alig bírok. Mi erre a megoldás?


2018. máj. 13. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Erdemleges segitseget nem tudok adni,de itt hagyok egy kommentet mert ez engem is erdekelne. Egy cipoben jarunk.
2018. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Ha neked kenyelmes nagy valoszinuseggel neki se lehet tul rossz. Kiveve ha nem nyomod a hasad valahol es az zavarja. Lehet hogy ha poziciot valtasz elkezd mocorogni hogy o is megtalalja a kenyelmes poziciot. Ha nagyon nem tetszik neki akkor nem fog megnyugodni erdemesebb masik pozt valasztani. De varhatsz picit hogy hatha megtalalja a helyet
2018. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jah a 3. Trimeszteres fekvesrol annyit ha neked nem kenyelmetlen akkor neki se rossz. En fekudtem haton is a vegen is. Nekem nem volt baj.

Oldalt fekvesnel en alapolcoktam a hasam es a terdem koze is tettem parnat takarot. Mindenkinek jo volt

2018. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!