Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pàrommal mensi utàn lefeküdt...

Lóri93 kérdése:

A pàrommal mensi utàn lefeküdtünk ès nem vèdekeztünk. A ciklusa 27-28 napos. Pontosabban 22. -èn jött meg neki ès tartott kb.5 napig ès 30. -àn feküdtünk le. Mekkora az esèlye, hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés

Vannak terhessègre utaó jelek. Fàradèkonysàg, duzzadó, kenèny mellek, èrzèkeny mellbimbók. Alhasi fàjdalom, illetve sàrgàs folyàs. Hànyinger àllandóan, de az màr máskor is jelentkezett, mármint a hànyinger, mensi elött.

Szeretnèm a vèlemènyeteket kèrni, terhes-e? Tudom, hogy a teszt a legbiztosabb, de addig mèg kell vàrnunk pàr napot. Kicsit türelmetlen vagyok...

Vàlaszaitokat elöre is köszönöm.



2018. máj. 15. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Rögtön utána elég kevés az esélye a teherbeesésnek, de megtörténhet nem lehetetlen.
2018. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
A 9. ciklusnapon történt, ha jól számolom. 13-14. napon van elvileg ovulációja. A spermiumok 3-5 napig is elvannak odabent. Hát szerintem lehet rá esély. De biztosat a teszt tud majd mondani. A tünetek nem mérvadóak, pláne a sárgás folyás inkább valami fertőzésre utal.
2018. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Miért írsz a pasid nevében?

Kizárt, hogy egy hapsi ilyen felkészülten írjon erről a témáról.

2018. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem.

22-étől számoljuk a következő ciklust. 19-én jön meg legközelebb. Elméletben 6-án volt pé-d. Az egy hét. Egy hétig nem élnek a spermiumok. Mindig akkor van fogantatás, mikor pé. Nem olyan egyszerű teherbe esni..

2018. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!