Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt festhetek...

Terhesség alatt festhetek hajat casting creme gloss etcsokival vagy brownieval?

Figyelt kérdés

Nagyon szr fakó színű lenövésem van.Borzalmasan néz ki olyan mintha őszülnék vag kopaszodnék.

A hajam töve sötétebb lent világosabb.Fakó semmilyen színű..

Nagyon szeretném festeni.

17 hetes vagyok.


2018. máj. 15. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fesd be, az égvilágon semmi bajotok nem lesz. Anno a fodrászok sokkal durvább szerekkel dolgoztak naponta többször és vígan szülték a gyerekeket.
2018. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, csak az 1021 Kókuszos Habcsók árnyalattal lehet, étcsoki és brownie nem játszik mit gondolsz...
2018. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsonak uzenem hogy egyebkent szinenkent mas osszetevok vannak benne

Bar ezt eddig meg a gyerekek is tudtak korulottem 😄😊

2018. máj. 15. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a hajfesték összetevőket a gyerekek is tudják (ami egy nettó vaskos hazugság nyilván), akkor kérdezd őket, hátha azt is tudják, hogy ammóniamentes tehát jól szellőző helyiségben nyugodtan festheted.
2018. máj. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Bar ezt eddig meg a gyerekek is tudtak korulottem 😄😊



Ahhoz képest nagyképű vagy, hogy TE nem tudsz valamit, és szorulsz segítségre. Imádom amikor valaki kérdez egy ilyen evidens dolgot (énkörülöttem mindenki tudja hogy a casting nem hajfesték csak 28 hajmosásig tart tehát lehet festetni terhesen is vele) aztán akkora arca lesz hirtelen, ráadásul szemtelenül hazudik.

2018. máj. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Akkor miért nem kérdezted meg a gyerekeket,hogyha ilyen profik, hogy festhetsz-e hajat azzal? 😁☺️
2018. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azert mert mindenki tudja hogy a fejete meg a szoke hajfestekek a legkarosabbak.

Attol hogy egy marka arnyalatonkent mas mas az osszetetel.

De hat disznok ele nem vet az isten se gyongyot 😊

2018. máj. 16. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!