Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor kinyomja magát a baba...

Amikor kinyomja magát a baba az mindig csak pár másodperc/perc lehet vagy lehet több óra is, hogy mondjuk a popsiját vagy hátát érezném több órán keresztül?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az csak par masodperc ha kinyomja. Tobb oran at nem hinnem, hogy kepes lenne ilyesmire.
2018. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Csak saját tapasztalatot tudok mondani. Amikor még kisebb volt inkább csak 1-1 pillantra nyomta ki magát. Viszont a terhesség vége felé amikor már kevés helye volt, akkor volt hogy hosszabb ideig éreztem, hogy hol van pl a lába. Vagy szemmel láthatóan aszimmetrikus lett a hasam, attól függően épp merre tornázott/feküdt.
2018. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor már alig fér el, maradhat számodra kényelmetlen pózban sokáig.
2018. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, akkor az lehetséges, hogyha megfogom a hasam és érzem, hogy a közepén van egy dudor, de több órán keresztül ott van, akkor az lehet a baba teste igaz? Tehát lehetséges, hogy átérzem a testét hasfalon keresztül? (mindig is lapos, feszes hasam volt, sose semmi zsír, lehet azért érzem ennyire?) Mert van, hogy órákon keresztül ilyet érzek és nem hinném, hogy az keményedés lenne, ilyen hosszan!? 35 hetes vagyok amúgy, annyira nincs nagy hasam sem.
2018. máj. 16. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem miért lettem lepontozva, gyakorlatilag azt írtam le összefoglalva amit az előttem és utánam lévő írt... #2
2018. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!