Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magasabb májenzim érték...

Magasabb májenzim érték mennyire veszélyes? (GOT:36, GTP:47, ALP:179). Orvoshoz jövő héten megyek, addig várhat ez? Valaki kapott gyógyszert ilyen értékekre vagy csak hetente figyelték neki? Vagy mit csináltak? 35 hkm

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:

A referencia tartományok nem kismamákra vannak szabva, hanem átlagos felnőttekre.

A kismamák értékei mindig kicsit eltérnek itt-ott, ne aggódj.


Üdv:


Egy laboros kismama ;)

2018. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jól van, csak annyira mondják, hogy ez nagyon veszélyes lehet toxémia és egyéb súlyos máj és epe állapotok miatt és megijedtem.
2018. máj. 17. 20:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudnám valahogy csökkenteni az értékeket? Esetleg epediéta?
2018. máj. 17. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok még a kismamaságban rutinos, de szerintem a toxémiának vannak azért elég látványos tünetei, nem?

Nem hiszem, hogy ilyen pici eltérés a normál tartománytól ijedtségre ad okot.


De ha nyugodtabb leszel, akkor inkább hívd fel a dokit, vagy asszisztensét és majd ők megnyugtat. Inkább hívd őket felelslegesen minthogy izgulj!


#1

2018. máj. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát a vérnyomásom nem magas meg elvileg fehérje se volt a vizeletemben. Orvos azt mondta, hogy akkor jövő héten megbeszéljük.
2018. máj. 18. 08:15
 6/8 anonim válasza:
Szia!Megkérdezhetem,hogy mi lett végül?
2018. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mar 6 hetes a kisfiam azota :) Amugy a terhesseg vegeig kicsit magasabbak voltak ezek az ertekek, de sokkal feljebb nem mentek szerencsere, igy nem volt ebbol gond.
2018. aug. 1. 16:47
 8/8 anonim válasza:

Köszönöm hogy válaszoltál 😊Nekem 26 hetesen Got:25,Gpt:41,Alp:rendben.Most 2 héttel később csináltak kontrollt,Got:29,Gpt:38,Alp:rendben,Albumin:34.

Remélem nálam se fog sokkal feljebb menni.

2018. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!