Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok ahhoz a verzióhoz,...

Mit szóltok ahhoz a verzióhoz, hogy a tesztemen a csíkok elég sajátosan alakultak? Tehát az egyik ablakban így: -, a másikban pedig így: I. Volt már iyen valakinek?

Figyelt kérdés

Kezdő teszthasználóként kissé megzavart :(

Ha hihetek a testem jelzéseinek 5.hét 3 napos vagyok...

De mit higgyek a tesztemnek????


2008. okt. 30. 16:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a tesztedet. Mit ir minek kell kijönnie ha + és minek ha -? Elvileg kell lennie két ablaknak, amiben mindkét csiknak pozitivnak kell lennie ha terehs vagy. tehát 2 csiknak kell kijönnie.
2008. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tesztet használsz?
2008. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mindkettőben volt csík, határozott csíkok! Csak éppen nem függőleges volt mind a kettő, hanem az egyik, mégpedig a tesztablakban, vízszintes csík volt. A teszt leírásában két függőlegesnek volt jelölve a pozitív. Szerinted?
2008. okt. 30. 17:01
 4/25 A kérdező kommentje:
ONE STEP a teszt neve...
2008. okt. 30. 17:02
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

es minek jelolte a negativat? Mivel az enyem az egyik pl olyan volt, hogy ha nem kerult bele csik akkor negativ, ha van mind a 2 ablakban van 1-1 csik akkor meg pozitiv.


Ha nem egyertelmu az eredmeny akkor inkabb csinalj masikat, mert neha elofordul, hogy nem jo a teszt.


Drukkolunk!

2008. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Talán próbálj ki még egy tesztet. Vannak a teszteknél amúgy lehetőségek feltüntetve a papírján, ogy mikor számít érvénytelennek, vagy hogyan van ez ott megfogalmazva.

A legegyszerűbb, ha kipróbálsz mégegyet.

Én már többet csináltam, mert régóta szerettünkvolna babát, mire összejött, de ilyennel sajnos nem találkoztam. Volt a két csíkos, meg a + jelzésű.

2008. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Alaposan elolvastam a teszt leírását, ennek ellenére megörültem a két csíknak... Igazad van, az a legjobb, ha megismétlem egy másikkal!
2008. okt. 30. 17:15
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A második vagyok. Csinálj gyorsan megint egy tesztet. Akkor előrébb jutunk. :d
2008. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy :)

Oké valahogy most butább vagyok mint máskor...

2008. okt. 30. 17:18
 10/25 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy butább, csak túlságosan izgatott. :)

"második válaszoló"

2008. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!