Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » S. O. S! a szerb filmhez van...

S. O. S! a szerb filmhez van magyar felirat? A VÁGATLAN verzióhoz? Mindenütt kerestem! Help!

Figyelt kérdés
már mindenütt kerestem,de csak angol van vágatlanul,azt el kezdtem lefordítani,de három nap alatt ez nekem nem fog menni(mert addig kell)szal nincs a vágatlan verzióhoz magyar felirat?srteditorral évekig is eltarthat,amíg megcsinálom.
2011. szept. 27. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nagyon kell a következőt tudod csinálni:



Használj Subtitle Workshop-ot.


Az első lehetőség, hogy a sima verziót időzíted soronként, ami lehet, hogy nagyon macerás lesz de megpróbálhatod a következőt:


1.Töltsd le a sima verzióhoz a magyar feliratot.

2.Töltsd be a programba az angol verziót ( így látni fogod a pontos időzítést)

3.Vágd be a vonatkozó angol rész helyére a vonatkozó magyar feliratot ( a sima verzióból)

4.Így a vágatlan verzióból csak a plussz szövegeket kell lefordítanod és kiegészítened.


Elvileg így a fordítással időt spórolsz és mivel az angol felirat a vágatlanhoz van időzítve neked ezt már nem kell megtenned.

2011. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hú,köszi!
2011. szept. 28. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Megcsináltad? Mert ha igen, feltölthetnéd valahova :)
2012. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még nem,de fel rakom ha majd megcsinálom :)
2012. febr. 11. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
:)
2012. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!