Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt jelez, ha csipkedő,...

Bajt jelez, ha csipkedő, szúró fájdalmat érzek az alhasamban?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok. Néha szúró fájdalmat érzek a jobb petefészek körül vagy alatta. Nem vérzek, csak hányingerem van, és ingadozik a vércukrom, ami már magában is kellemetlen. Főleg, mikor szédülök és az ájulás kerülget, és eléggé felidegesítettek, amitől 2 napja stresszben vagyok. Eddig csak a méhemnél éreztem tompa fájdalmat, de az orvos szerint ez normális. Viszont ez a csipkedő érzés még nem volt. Nagyon remélem ez is csak a nyúló méhszalagok miatt lehet.

2018. máj. 18. 14:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy az 1. babám lesz, eddig nem voltam még terhes.
2018. máj. 18. 14:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Valamelyik petefeszeknel erzodo fajdalom teljesen normalis az elso trimeszterben. 3. babat varom, nekem is fajt most is, megpedig azon az oldalon, ahol ovulaltam. Eleve ovulacios fajdalmat is erzek, terhesseg elejen ugyanugy faj, csak meg erosebben. Nem egesz nap, csak idoszakosan, de pl ulni alig birok, mert ugy meg rosszabb.

A dokinak is mondtam, mondta hogy latja, azon az oldalon van a sargatest, azaz onnan szabadult ki a petesejt. Konkretan nekem az a petefeszkem (nekem jobb oldal) 3x akkora volt 7-8 hetesen, mint a masik, a doki szerint a sargatest mitt dagadt meg, az nyom es az faj.

14 hetes vagyok, mar nem erzem, elvileg az elso trimeszter vegere a sargatest elsorvad, utana a fajdalom is megszunik.

2018. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már elmúlt a szúrkálás, csak néha fájdogál a hasam. Főleg hányás után, egy hete kezdődött ez az időszakom, a szagokra vagyok nagyon érzékeny. Aztán elkezdek szédülni, kiver a víz. Eléggé szenvedek, leginkább estefele, éjjel.
2018. máj. 18. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!