Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki magas progeszteron pótlást kapott?

Figyelt kérdés

Pl 800-1000mg

Aki sokat szedett miért kellett? Meddig szedte?

Hogy viselte a mellékhatásokat?



2018. máj. 19. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én mondjuk napi 3×1 Progreszteron exelitset szedtem a 14 ik hét végéig az napi 600mg.14 hét vègèig szedtem,a délutáni bogyo után ugy éreztem magam mint aki bevan rugva.5 hét től lett 1 hematomám azért kellet szedni meg azért is mert volt elötte vetélésem.13 hét töl kezdtem csőkenteni az adagot és a 15 ik héten hagytam abba teljesen.4 hos kislány anyujája.
2018. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ennél sokkal többet kaptam; hüvelybe, szájon át és injekcióba is párhuzamosan.

A 3. trimeszterig kellett használnom fenyegető koraszülés miatt.

Kicsit többet aludtam tőle, de más mellékhatása nem volt.

2018. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó! Hány mg kapsz egy nap? Külföldön élsz? Úgy tudom az injekcióval itthon nem elérhető még. Én is exeltist szedek 2x1 és utro hüvelygolyót 2x2. 600mg utánitól viselem nehezen.

2018. máj. 20. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak a mg számít, hanem a felszívódás is. Pl. az injekció csak 25 mg; mégis ez csinálja a legmagasabb szérum szintet.

Egyébként itthon is létezik progeszteron injekció: Prolutex. Sok lombikos kapja.

Nálam napi 1 Crinone gél; 3x3 Utrogestan és 1 Prolutex volt az adag. Mindegyikből külön- külön szoktak ennyit alkalmazni.

2018. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!