Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. genetikai ultrahangra...

2. genetikai ultrahangra mikor a legalkalmasabb az időpont? 18 vagy 19 20 hetesen?

Figyelt kérdés

Tegnap töltöttem 18-at.

Szerintetek holnap azaz 18+2 naposan vagy csak két hét múlva menjek?


2018. máj. 21. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, legyen betöltve a 20. hét, mert amiket akkor néznek, már jobban látható, ha nagyobb a baba.
2018. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 19+4 hetesen megyek.
2018. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem választhattam időpontot, mármint hogy mondtam a nőnek (kórházban), hogy melyik héten lenne nekem esedékes, de mondta, hogy hagyjam rá, majd ő kiszámolja az elmaradt menzesztől. 19 hét 3 napos leszek, mikorra az időpontom szól, amit adott.
2018. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első babával 18+3 hetesen voltunk, másodiknál 20+5 volt. Ha nem talalnak eltérést akkor mindegy, ha valamit felfedezni vélnek akkor meg küldenek tovább. Szóval úgy menj, ahogy jobbnak érzed. :)
2018. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Istenhegyi géndiagnosztikában voltam, ők számolták ki az időpontot. 19+0 voltam mikor mentem.

A baba 5nappal nagyobb volt a méretek szerint, míg a 12 hetesnél pontosan megfelelt a korának.

2018. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a betöltött 18. héttől lehet menni, de nekem azt mondta a doki, hogy a 20. hét után jobban látnak mindent. Azokban az országokban, ahol ilyen terhességi korban nem engedélyezik az abortuszt, a 22-24. hét között csinálják ezt a vizsgálatot, mert akkor már mindent szuperül látnak. Ahol az abortusz pedig ebben a terhességi fázisban még engedik, ott a 18-20. hetet szokták javasolni, azért, mert ha gond van, akkor még időben (a betöltött 24. hét előtt) dönthessenek a szülők és beleférjen az esetleges terhesség-megszakítás is.
2018. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!