Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet pár hetes terhesen jógázni?

Lehet pár hetes terhesen jógázni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 05:29
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha eddig is csináltad, nincs vérzés, görcs és nem tilt el a doki a mozgástól, akkor ameddig jól esik, nyugodtan. 😊
2018. máj. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
De örülök, hogy feltetted a kérdést, így nekem már nem kell ;)
2018. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Mar miert ne lehetne??.??
2018. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én bár nem profi szinten, csak hobbikent, de jógáztam terhesség előtt is, de az oktatóm (es orvosom) tanácsára is a második trimesztert megvártuk a folytatással.

Nekem semmi problémám nem volt soha, de így nyugodtabb voltam, meg kényelmesebb is volt, mert eleinte borzasztó rosszul voltam egész nap, de mire a 14. héten visszamentem, már minden oké volt.

Bár én nem kimondottan kismama jógára járok, hanem simára,de kiscsoportos, így az oktatóm tud külön figyelni rám.


22 hetes

2018. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!