Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Por allergia terhesen?

Por allergia terhesen?

Figyelt kérdés
32hetes vagyok. Semmi bajom azon kívűl hogy dugul az orrom amint vízszintbe kerülök. Próbáltam a tengervizes orrsprayt, de nekem semmit nem használ, csak az otrivin menthol. :/ Azt mondta a védőnő hogy használhatom, de ne rendszeresen. Nos én ha nem használom akkor egész éjjel fent vagyok, nem tudok aludni. Újabban (kb egy hete, kettő) minden időváltozást megérzek, sokszor az ájulás környékez, ilyenkor pihi van, vagyis lenne, de igy azt sem tudok csak szenvedek. Nektek mi vált be ilyen esetben? Vagy ti használtatok e gyógyszeres orrsprayt?
2018. máj. 17. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok mindenre vagyok nagyon allergiás. Dokim minden gyógyszerről letiltott. Egyedül az allergia elleni szteroidos orrspray-met használhatom, de azt is csak akkor ha nagyon muszáj. Sajnos ez ilyen, ki kell bírni.
2018. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is sok mindenre allergiás vagyok, a terhesség alatt én nem igazán használtam semmit, csak tűrtem. Ellenben a a szülés után (március végi a fiam) semmi bajom nem volt egész nyáron. Nem tudom, hogy a szoptatás miatt vagy a szülés miatt, de egy zsepi se kellett. Sajnos már érzem, hogy szenvedés lesz idén.
2018. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!