Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kocsonyás áttetsző/sárgás...

Kocsonyás áttetsző/sárgás folyás 30 hetesen? Nyákdugó?

Figyelt kérdés
30 hetes leszek pénteken. Kb. 3 napja hogy ilyen picike áttetsző/sárgás kocsonyás folyás van a wc papíron.pl. tegnap egyszer ma meg kétszer is hogy töröltem meg olyan volt a papíron viszont az alsóneműmön semmi. Eddig nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget viszont az előbb olvastam hogy lehet hogy a nyákdugó távozik darabokba? Holnap megyek pont a dokimhoz. Eddig teljesen probléma mentes volt a terhességem se keményedés se görcs. Teljesen jól érzem magam a baba aktív.

2018. máj. 22. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A sárgás folyás utalhat fertőzésre is.
2018. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én viszont nem ég nem csíp meg csak a papíron volt párszor az elmúlt 3napban a bugyin semmi. Holnap kiderül de teljesen jól vagyok remélem nincs baj....
2018. máj. 22. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyesmi,sárgás-barnás kocsonyás,de sajnos úgy voltam vele hogy nem parázom túl,ezért nem foglalkoztam vele,ez volt hétfőn,pénteken a 30.héten elfolyt a magzatvizem és megszületett a lányom. De én nagyon sokat keményedtem is előtte.
2018. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így nézett ki a nyák dugó ahogy leírtad.
2018. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csak nem.... de holnap mész a dokihoz.
2018. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát holnap kiderül gondolom a méhszájvizsgálatból. Remélem nem az. Nekem még nem volt keményedésem.
2018. máj. 22. 20:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen 26. hét környékén, meg 30.valahányadik héten is egy kevés de semmi, teljesen zárt voltam, 39. héten született mikor tényleg távozott az egész nyákdugó.
2018. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

2 hetente járok dokihoz eddig mindig teljesen zárt voltam. 5 napja voltunk uh-n ott is minden rendben volt.

A jobb vesém fájdolgalt péntelen így néztek vizeletet és vért is vettek de nem mutatott gyulladást. Meg volt akkor egy vese Uh-n mely szerint a jobb oldali vesémben van egy minimális tágulta mert a baba nyomja.

Szóval gondoltam rá hogy felfázas es azért vannak ezek a kis zselés valamik, de az urológus szerint se gyulladas se felfázas.

2018. máj. 22. 20:57
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megjartuk a dokit, méhszáj zárt nem nyákdugó, előfordul ilyen folyás is azt mondta. A méhszáj meg van rövidülve c2000. Többet feküdjek plusz házasélet tilalom ( mondjuk ez eddig sem volt) :)
2018. máj. 23. 18:34
 10/10 anonim válasza:
En most vagyok a 36.heten,nekem ugyanilyen jon kb. napi 2-3-szor, foleg reggelente egy nagyobb adag. Fertozes elvileg nincs, mehnyakam nekem is rovidebb a 29.hettol mar. Kemenyedes nekem rengeteg van.
2018. máj. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!