Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj az ha a 31ik hetben...

Nagy baj az ha a 31ik hetben feherjet talaltak a vizeletben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
toxémia jele lehet. nagyon kell figyelni ilyenkor a vérnyomást és hogy jelentkezik e ödéma (lábdagadás, stb). Igyál sok vizet és mérjétek a vérnyomást minden nap. Ha magas, 140/90 felett van, akkor irány a doki.Veszélye a nem kezelt toxémiának hogy leválhat a méhlepény és megindul a szülés. Gyógyszerrel be szokták állitani a vérnyomást, a fehérje áltban ezzel együtt eltűnik. De tényleg sokat kell inni, főleg reggel.
2010. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek, tényleg nagyon figyeld a jeleket, ismerek egy csajt, akinek pont ez miatt korababája lett. bár őt kezelték is, de mindig felment a vérnyomása... szerencsére pár hét kezelés után a babával is minden rendben van,d e azért figyelj oda magadra!
2010. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem túl jó, de nem kell nagyon megijedned. Ha magas vérnyomás, oedema is társul a fehérjevizeléshez, akkor szoros megfigyelésre van szükséged, mert ez a terhességi toxémia jele. Orvosod elmondja, hogy mi a teendő.
2010. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de csak egy felfázás miatt, ha nem társulnak hozzá a fenti tünetek akkor nincs baj! Nekem sokat kellett pisilni és azt hittem a baba miatt van, de sajna felfáztam! Egy kis gyógyteától elmúlt!
2010. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!