Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez fehérje lett volna a...

Atroposz kérdése:

Ez fehérje lett volna a vizeletben?

Figyelt kérdés
Tegnap este és éjszaka majd leszakadt a derekam de azt gondoltam,hogy megerőltettem magam a munkahelyen.reggelre elmúlt szerencsére készülni akartam a védőnőhöz mert a héten vérvétel és beutaló stb.De aztán vmi. közbe jött és nem mentem el.Pisimet meg elfelejtettem kiönteni csak kb 1 óra késéssel és hát fehér áttetsző valami volt benne nem is kevés.Aggódók mert a doki diétára fogott mert ha nem kezdem el akkor terhességi diabétesz lesz stb.Ha valaki járt hasonlóan az segítsen válaszával.16 hetesen 150g-os magzat nem nagy?Köszönöm a válaszokat.Remélem holnap minden kiderül.
2011. szept. 19. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet az én esetem tök más, de az nekem is feltűnt, hogy nagyon pici fehér darabkák úszkálnak a vizeletemben! De a teszt nem mutatott ki fehérjét, meg semmit sem a védőnőmnél!

27hkm

2011. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ilyet, de nem derült ki, mert azt mondták a vérvételen mivel kora reggel pisiltem, azt borítsam ki és pisiljek újat, mert az már "régi" és nem tudják értékelni, pedig csak pár óra telt el. Megemlítettem a védőnőmnek is, orvosnak is, de nem mondtak rá semmit. Nekem olyan volt a vizeletem, mintha lisztet szórtak volna az aljába. Többször nem fordult elő, de mai napig nem tudom mitől volt. Amúgy jól vagyunk. 22hkm Majd megírod hogy neked mit mondtak?
2011. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megírom holnap.
2011. szept. 19. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Mit mondtak a vizeletre?
2011. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másnap már nem volt benne de többet majd akkor tudok amikor megjön Apf vizsgálat meg a többi.
2011. szept. 27. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!