Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Talp fájás, terhesség?

Talp fájás, terhesség?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok. Egy ideje már érzem, de most pár hete még rosszabb lett. Napközben is fáj, de reggel a legrosszabb mikor először ráállok, alig birok menni, mig be nem járatom. Volt valakinek ilyen? Szoknak dagadni is a lábaim, talán ettől lenne, hogy a talpam is bedagadhat? Bár azon nem látom.
2010. jún. 15. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még csak a huszadik hétben járok,de nekem is sokat fáj a talpam.Mondjuk nekem szerintem azért mert nagyon kis sújról indultam és már most is elég sokat híztam.Amikor vizesedik a lábam a nagy melegben akkor attól is szokott fájni,de én érzem akkor a talpamon is hogy be van dagadva.

20+6hkm

2010. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megváltozik a súlyeloszlás, máshogy tartod magad (ez normális), és ettől a talpadra máshova kerül a súly, mint ahol korábban megszokott volt. Ha van több papucsod/cipőd, próbálgasd őket, hátha lesz egy kényelmes.

Nekem az első babámmal a magas sarkú volt a kényelmes (vettem egy papucsot, azt azóta sem nagyon tudom hordani), a másodikkal meg a lapos tűnt jónak.

Kitartás, már nincs sok hátra! :o)

Jó szülést!

2010. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj a talpam. Nem érdekel a tetves meleg már csak edzőcipőben vagyok, mert az körbeöleli a lábam és puha...vasárnap este sírtam mint egy kisgyerek annyira fájdalmas volt. A férjem masszírozgatta...mondtam neki, hogy hetente kerül amibe kerül elmegyek megmasszíroztatni. Én sokat megyek a munkahelyemen. Igaz igyekszem egyre többet ülni...de mégis.

...és még csak a 21. hétben vagyok.

2010. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2010. jún. 18. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!