Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 mm petezsák biztos terhesség?

5 mm petezsák biztos terhesség?

Figyelt kérdés

Egy barátnőről van szó. Nagyon erős pozitív tesztet csinált. Ment azonnal a dokihoz hogy nem tudja ezt a babát megtartani szeretne abortuszt. Doki csak 5mm petezsákot latott mondta hogy nem tud még igy semmit se mondtani/csinálni menjen vissza 2 hét múlva.

Na ő most megnyugodott hogy ez semmi nem látott a doki babát....mondom neki a petezsák az mar bőven valami! Nekem is csak azt látták először és most itt fekszik mellettem 😊❤ Ő azt hiszi hogy akkor most nem is terhes... teljesen meg van nyugodva..


2018. máj. 28. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A petezsák már terhesség, de ugye pulzálás nékül nem számít élő terhességnek így még nem tudja az abortuszos papírt kiadni a doki. Menjen vissza két hét múlva és akkor már lesz szívhang és mehet abortuszt intézni.
2018. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván tudod a választ, szóval ha nem a barátnő kibeszélése a cél akkor nem értem a kérdésed okát.

Feltettél egy ál-kérdést, amire TUDOD a választ...

2018. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

A barátnőd hüLye!

Nyugodtan mutasd meg neki a válaszomat!

2018. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, terhes. de amíg nincs szívhang addig nem biztos, hogy élő terhességről van szó. de általában beindul a szívdobogás a 6.-7. héten. szóval igen, terhes (és buta).
2018. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos terhesség. Persze a kimenetele még kérdéses, még lehet belőle élő terhesség, üres maradhat a petezsák, lehet missed ab.

De a jogszabályok szerint megszakítani csak ÉLŐ terhességet lehet. Tehát amíg nincs szívhang, addig nem tudja a doki kiadni a papírt a terhességmegszakításhoz. A barátnőd buta. Ha nem hisz neked, akkor majd úgy fog járni, hogy 12 hetesen majd eszébe jut, hogy még mindig nem menstruál, aztán majd cseszheti.

2018. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát konkrétan azt sem tudja mikor kellene neki megjönni. valójában attól félt hogy már lehet elmúlt 12 hetes és akkor nem tudja elvetetni. egyáltalán nem foglalkozik ilyenekkel hogy mikor jön meg hogy késik-e stb. Tudom felelőtlen és borzasztó a hozzáállása ehhez a dologhoz, engem is teljesen megdöbbentett. azt mondta addig majd nehezet emel meg ilyenek hogy nem legyen ebből terhesség. gyógyszert azt mondja nem szedhet.

hát ez van 2 hét múlva kell visszamennie.

2018. máj. 29. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!