Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg normálisak az alhasi...

Tényleg normálisak az alhasi görcsök, fájdalmak a 12. hét után is?

Figyelt kérdés
Szedek MagneB6-ot,napi 3X1-et. Émelygek, sokszor hányok, felpuffadok szinte mindentől, néha hidegrázásom is van. Viszont sokszor olyan szúró vagy görcsös fájdalmat érzek az alhasamban vagy jobb vagy bal oldalon, hogy nem tudok ülni, feküdni. Pár napja szinte minden nap érzek tompább vagy kevésbé tompa húzó fájdalmat alhasban vagy a köldököm körül. Voltam 3D-s UH-n tegnap, megkérdeztem az orvost is ezekről a fájdalmakról. Azt mondta valószínűleg normális. Az uh a babánál nem mutatott ki elváltozásokat. Mozgott rendesen, csak az egyik erecske nem tetszett a dokinak, így visszarendelnek majd a 18. hét környékén egy szívultrahangra is. Volt olyan, akinek esetleg végig volt kisebb nagyobb fájdalma a terhessége alatt?

2018. máj. 30. 04:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A meh tovabbra is no, “kell is” hogy fajdogaljon. Ez nem csak az elejen van hanem vissza-vissza ter
2018. máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jah a koldokomnel nekem kesobb fajt. A vege fele
2018. máj. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokat görcsöltem végig meg keményedett a hasam,puffadás is volt.Nekem az orvos azt mondta ihatom a magnoslovot 3x1-et megittam belőle egészen a terhesség utolsó előtti hónapjáig, de akkor meg a lábam kezdett görcsölni feszt úgyhogy emeltette az ,,adagot" 4-5 elment egy nap.Legalábbis a rosszabbakon.

Mondjuk annyira kellemetlen pld nem volt, hogy ne tudtam volna ülni vagy állni, inkább csak ,,éreztem" magam.

Ha úgy érzed nem nyugtatott meg az orvosod, menj el egy másikhoz másodvéleményért.Nincs abba semmi és nem kell az orvosodnak sem tudnia.Én a terhesség alatt egyszer megtettem, a másik ugyanazt mondta így megnyugodtam.

2018. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma vissza kellett menjek laborvizsgálatra. Persze ott is megkérdeztem az éppen belépő orvostól, hogy nekem ilyen tüneteim vannak. Azt mondta, hogy ez természetes, ne aggódjak, amíg nincs "nyoma", és szerinte rossz a tartásom, beszorul a levegő, emiatt is érezhetem a feszítést. Meg próbáljak meg többet mozogni.

Végülis most megnyugodtam. Ma eddig csak kora reggel vettem be egy MagneB6-ot, de azóta nem éreztem nagyon.

Egyébként munkatársaim ijesztettek rám ezzel, mert szerintük ez egyáltalán nem normális, nem lehetnek még méhösszehúzódásaim. Én igazából semmilyen összehúzódást nem érzek, csak görcsöt éreztem, utána meg úgy fájt, mintha megakarna jönni.

2018. máj. 30. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!