Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen normálisak-e az...

31 hetesen normálisak-e az enyhe menstruációs fájdalmak?

Figyelt kérdés

Egyszer már reggel éreztem, nagyon picit olyan érzés volt(mintha enyhe vérbőség lenne), amikor meg akar jönni.

Gyorsan elmúlt. Talán egy picit napközben is éreztem. De szinte alig észrevehetően. Ez mással is előfordult ilyen korú terhességnél?


2010. ápr. 15. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen velem is előfordult a terhességem idején, meg is ilyedtem, de ahogy egyre nő a baba, és terjeszkedik, nyomja a hólyagot, és feszül a méh fala. Ne ilyedjél meg, minden rendben van.
2010. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, normális. A vérbőséget jól érzed, hiszen a kismanónak kell az oxigén meg a táplálék, ezért az alhasi vérellátás megnövekszik.:)
2010. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!