Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő mire a 24 hetes...

Mennyi idő mire a 24 hetes cukorterhelésnek meg lesz az eredménye?

Figyelt kérdés
Mert ott valami véreredményért vissza is kell menni ugye?ez kb mennyi idő?
2018. jún. 4. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Másnapra kész.


Igazából már az nap, de ahhoz hogy tutira validált eredményt kapj, arra egy napot szoktunk mondani.

2018. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem.mert mondta a védőnőm hogy majd az eredményért vissza kell mennem de ha visuek be borítékot akkor kipostázzák.elég messze lakok a kórháztól.ilyenkor csak a cukrot nézik?semmi mást nem vizsgálnak a vérvételből?
2018. jún. 4. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem délutánra meglett. Mást is néztek, nem csak a cukrot.
2018. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ mi volt a beutalón? Miket kért a dokid a terhelésen kívül?


Valaki ilyenkor is kér alap paramétereket, májenzimek, vese funkciók. De nem mindenki.


Azt, hogy hogyan juttatják el az eredményt, ezt sajnos akkor ott kellett volna megkérdezned. Mert ezt kórháza/rendelőintézete válogatja.

Mindenhol megvannak a helyi szokások.


Nálunk pl nincs lehetőség se faxon, se postán, se interneten eredményt kiadni. Személyesen kell érte jönni, sőt ha hozzátartozó jön érte, akkor is csak meghatalmazással a kezében adjuk a beteg jogi védelme miatt.

2018. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na.. az utolsó mondatom nem lett túl jól összerakva.. :D nézd el nekem, de így is érted :)
2018. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még csak szerdán fogok menni beutalót kérni a háziorvosomtól.a védőnőm is meg a nőgyogyászom is azt mondta hogy terheléses vércukorvizsgálatra kérjek beutalót.azt biztosra tudom hogy kipostázzák az eredményt ha viszek borítékot.
2018. jún. 4. 20:47
 7/11 A kérdező kommentje:
A kiskönyvembe is azt írta a nőgyógyász hogy OGTT terhelés vizsgálat
2018. jún. 4. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Még aznap volt eredmény.
2018. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.mert 22.-én kell.mennem terhesgondozásra és azt mondta a dokim hogy addigra legyen meg az eredmény.akkor ráérek jövőhéten menni a vérvételre.meglesz az eredmény
2018. jún. 4. 21:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Laborfüggő


Nálunk 5 nap...mert nem ott zsgáljqk, ahol leveszik, hanem szállítani kell.. És csak heti2szer van laborunk..

Tuti hamarabb kész, csak nem fér hozzá a beteg

2018. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!