Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi cukorterhelésnek...

A terhességi cukorterhelésnek azonnal van eredménye, vagy várni kell rá?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik maga a vizsgálat?

2014. dec. 4. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Kora reggel vérvétel, majd glukoz terhelés és rá 60 v. 120 percre ismét vérvétel. Érdemes nagyon korán menni, hogy a 2 órás vérvétel is beleférjen a labor idejébe.

Futkározni, sokat inni nem ajánlott, enni sem lehet a két három vérvétel között. Aznap délutánra van eredmény általában, de laborfüggő és ott érdemes megkérdezni.

Újságot vigyél.

2014. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Várni kell az eredményre, nekem kb 1 hét volt.

A folyamat nálam is az volt kb mint első válaszolónál. Jó korán mentem, persze már 5-en voltak előttem, vérvétel éhgyomorra majd megittam a kotyvalékot amit nekem kellett otthon bekeverni. Aztán 1 óra múlva megint vettek vért, majd várakozás és megint egy óra múlva a harmadik vérvétel. A köztes időkben kint ültem a folyosón és olvastam....ja nem, mert hallgathattam a többi kismamát kismamás történetekkel...

2014. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!