Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig két alkalommal mintha...

Eddig két alkalommal mintha fiút láttak volna az ultrahangon! Ma megint megnézte az orvos és azt mondta mégsem fiú hanem kislány mert van 3 vonal ami lányra utal! Most mit higyjek? 24 hetesen ha van kuki látni kellett volna neki nem?

Figyelt kérdés
Nem merem bele élni magam a kislány a mert nagyon azt szerettem volna!
2018. jún. 5. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudnak úgy helyezkedni, hogy ne látszódjon, nekünk az elsőnél csak a 32. héten lett tuti, hogy kislány. A 3 vonal amúgy pont semmit nem jelent, mert a herezacsi is 3 vonal meg a nuni is. 😊
2018. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy olyanhoz aki ért hozzá! Van olyan, hogy, takarja magát a baba, de akkor vonalakat se látnak. Az enyém 18. héten mondta, hogy biztos lány, mert nunija van.
2018. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem érsz mások tapasztalataival ezt remélem tudod. Elég egy iciripicuri milliméter és máris más a te szitud mint a netező válaszolóé. Szóval sajnos most azt teheted hogy vársz. Kiderül majd egy kövi uh-n vagy másik dokinál ha szerencsesen helyezkedik a baba.
2018. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Habár én magánba jártam/járok, és 4D ultrahanggal nézték, a tapasztalatom alapján ennyi idősen már bőven tudni lehet hogy fiú lesz-e vagy lány.

Az első babánál a 12. heti uh-n azt mondták 90% hogy lány, 18. héten pedig hogy 100% hogy lány, és az is lett.

Második babánál a 12. hetin azt mondták 80% hogy fiú, 20. héten pedig azt hogy 100% hogy fiú, akkor már képet is mutattak a kukijáról.

Mindezt úgy, hogy mindkét gyerekem a lehető legelőnytelenebbül feküdt végig, lábbal lefele, befelé fordulva, törökülésben, kezükkel az arcuk előtt. A fiamnál a 20. heti uh a 15 perc helyett 40 perc volt, mert nem tudták a póz miatt meghallgatni a szívhangját. Lányomnál a születése elötti napon 3 uh gépen 2 orvos kereste a szívhangot. Habár 4D-re mentünk fényképet nem is tudtak adni, mert annyira szégyenlősek voltak. Ha már 24 hetes vagy, és nem láttak kukit, akkor szerintem lány lesz...

2018. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Naponta meg fogod kerdezni?

😝😝😝😝

2018. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó, napi 2x kérdezi :D


24 hetesen ha van fütyi akkor azt látni.


Nekem 12 hetesen megmutatták hogy fiú, ismerősömnek a 20 hétig nem látták hogy fiú, de nem is lett az :D

2018. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!