Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D-n nektek 16 hetesen meg...

4D-n nektek 16 hetesen meg tudták már mondani a baba nemét?

Figyelt kérdés

16 és fél hetesen megyek majd 4D-re először (szeretnék majd a 24-25.hét környékén is egyszer), főként azért, hogy kiderüljön a neme, és hogy jobban és többet láthassuk, mint az eddigi futószalag ultrahangokon.

Szerintetek ilyenkor már meg tudják mondani olyan 80-90%-ban, hogy mi lesz?


2018. jún. 6. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Ha úgy fekszik.

Én most fogom megtudni remélhetőleg 21 hetesen.

Most készülök 4 D-re.

Nekem eddig sima uhn sztkba 16 és 20 hetesen se tudták megmondani annyira nem látszik.

A fekvése miatt.

2018. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12 hetesen megmondták biztosra a nemét mindkét alkalommal. 16.héten ha úgy fordul már biztosan látniuk kell. Neknk 12 hetesen sem “hagyták békén”, amíg meg nem mutatta magát:).
2018. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, megmondrak egyertelmuen. 15 hetesen es 3 napos volt a terhessegem, ha jol emlekszem.

Mi azert mentunk ilyen hamar, mert addig csak 1 ultrahangon voltunk, illetve addig meg nem sziltunj a csaladnak a babarol, gondoltuk, hogy akkor mar tudjuk egybol a nemet is.

Siman latszott, nem kellett keresgetni, mutatra magat.

Kinezetre ilyenkor meg inkabb hasonlitanak ufo-hoz, de erdekes volt, tetszett.

Egyebkent kb 28 het kornyeken erdemes menni, addigra mar sokkal tobb zsir van rajtuk (2-3 het is szamit, mert azokban a hetekben kezdenek hizni igazan), szepek mar, de meg nem tul nagyok ahhoz, hogy jo kepek keszuljenek.

Ket babaval is 28 hetesen mentunk emiatt.

2018. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14 hetesen megmondták. Nem volt nehéz, úgy fordult, hogy még én is láttam egyértelműen.
2018. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is egyértelműen meg tudták mondani. Először nem úgy feküdt, de aztán elkezdett mocorogni, úgy már látszott. Egyébként nekem kifejezetten azt tanácsolták, hogy közvetlenül UH előtt egyek-igyak, mert akkor általában ébren van a baba. Be is jött, odaértünk 15 perccel előbb, várakozás közben benyomtam egy szendvicset, úgyhogy nem aludta végig az ultrahangot, izgett-mozgott, forgott végig. Mi a G1-ben voltunk, ott némi szőlőcukor is be van készítve, és adnak, ha a baba nagyon nem akar együttműködni.
2018. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nálunk 12 hetesen kb. kinevettek, hogy azt hiszem, hogy meg lehet már ennyi idősen mondani a nemét, pedig nagyon sokaknál azt olvastam/hallottam, hogy már megmondták nekik.

Nem is nézték egyáltalán, mindkét eddigi ultrahang kb 2-3 percig tartott, aztán jöhetett a következő.

Tudom, hogy sokan vannak, és tudom, hogy nem a neme a fontos, hanem a mérések, de annyira látom azzal kapcsolatban is a hanyagságot és a nemtörődömséget, hogy borzasztó.


Éppen ezért vagyok úgy vele, hogy holott a 18. heti ultrahang csak 1,5 héttel lesz később, mint a 16 hetes 4D lenne, elmegyek, mert nincs rá semmi garancia, hogy a 18 hetesen alaposabbak lesznek, lehet felvételt csinálni, plusz nem lennék meglepve, ha akkor sem foglalkoznának a nemével.


Pedig nekem fontos, mert szeretnék már dolgokat venni neki, szeretném a nevén szólítani, szeretném ha tudnám, ki lakik bent, és persze az apuka is így tud egyelőre könnyebben kötődni hozzá, hogy látja, hogy az ott az ő babája. Szeretnénk többet látni, mert eddig azt sem engedték, hogy felvételt készítsünk, agyrém.

2018. jún. 6. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen sima ultrahangon nekem is azt mondták hogy nem lehet megmondani, pont aznap este mentünk 4D-re. Ott megmondták hogy fiú.
2018. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Genetikain nem tudták megmondani, utána a 13 héten voltam saját dokinál lányt mondott. Barnázás miatt egy héttel később is voltam akkor már fiút látott.

Azóta volt már a második genetikai és a saját dokim is és mostmár mindig fiút láttak sőt az utolsót már én is egyértelműen láttam

23hkm

2018. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 hetesen sima ultrahangon 80%-ra megmondta a doki, hogy kisfiú, de belógott a köldökzsinór is. 19 hetes genetikain 100%-osan megmondta:)
2018. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!