Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházi kismamik! Hol...

Nyíregyházi kismamik! Hol tudnék használt babaruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért akarsz használtat? Pepco, Lidl, KIK - ezekben újak vannak nagyon olcsón!
2018. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Személyes kedvencem a Lidl, ami viszonylag olcsó és szuper, Pepco-val inkább csak a méretezéssel van gondom, emiatt nem szoktam, de a Tesco-ban is pl a csomagolt body elég olcsóra jön ki, rugi is.


Amúgy facebook, én a szabolcs baby börze csoportban szoktam eladni, meg a nyíregyházi baba mama adok veszek csoportban.

Bababizományi ár-érték arányban szerintem drága, de ami a rákóczi úton van, az elég zsúfolt. Sokmindent kapni ott. Csak árban már lassan mindegy, ha elmész a tesco-ba...

Háda is van, anyukám szokott hozni onnan babaruhát.

2018. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bababörze a Buszacsában, kb. 2-3 havonta van.

Piac , pl. Jósavárosban hétvégén.

Facebook csoportok.

Ezek hasznaltak.

De a Pepco tenyleg filleres, uj es szep ruhaik vannak. Csecsemonek tokeletes a minosege, nagyobbaknak, akik jobban nyuzzak mar az anyagot lehet silány.

2018. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!