Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a mellbimbómon?

Mi lehet ez a mellbimbómon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap teszteltem egy halvány pozit, tehát még nagyon a legelején járok, még nem is mertem beleélni magam. Észrevettem a jobb mellbimbóm közepén egy fehér kis dudort. Nem fáj, nem viszket, de csak a jobbon van, a bal mellemen semmi. Rengeteget keresgéltem a neten, de csak előtej szivárgást találtam, ami ezt okozhatná (rászáradt előtej). De ez nem nagyon korai még? :/
2014. júl. 4. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok a pozitív teszthez! Terhességtől függetlenül is megtalálhatóak a mellben a tejmirigyek és azok kivezető nyílásai. Később előfordulhat előtej szivárgás is kisebb-nagyobb mennyiségben, de fontos hogyne piszkáld a melled mert felsértheted a hámréteget is.

Boldog babavárást :)

2014. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. júl. 4. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:

neked eddig sose volt rajt fehér dudor? :O szerintem inkább csak nem figyelted :) az előtej korai lenne, de nem hiszem hogy az!

Gratula :)

2014. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, még soha :) tök megijedtem tőle :D

köszönöm szépen :)

2014. júl. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!